O portálu

Vážená paní učitelko, Vážený pane učiteli,

Plánujete školní výlet, zahraniční zájezd či školu v přírodě, ale ještě nemáte představu, kam vyrazit? Rozhlédněte se u nás a usnadněte si organizaci výletu.

Co je cílem portálu? Usnadnit a urychlit vám už tak náročnou profesi. Organizujete-li školní výlet, zahraniční zájezd, lyžařský výcvik či školu v přírodě pro vaši školu či třídu, veškeré kontakty a informace k tomu najdete na jednom místě, na našem webu. Praktické rady a hlavně kontakty na jednotlivé výlety, dopravce, průvodce a ubytování máte od teď na jednom místě. To místo má ambici stát se Vaším pomocníkem.

Portál je určen pro pedagogy mateřských, základních a středních škol.

Školní výlety

Plánujete školní výlet, ale ještě nemáte představu kam vyrazit? Rozhlédněte se u nás a usnadněte si naplánování výletu.

Na portálu najdete školní výlety Praha, školní výlety Jihočeský kraj, školní výlety Jihomoravský kraj, školní výlety Karlovarský kraj, školní výlety Vysočina, školní výlety  Královéhradecký kraj, školní výlety Liberecký kraj, školní výlety Moravskoslezský kraj, školní výlety Olomoucký kraj, školní výlety Pardubický kraj, školní výlety Plzeňský kraj, školní výlety Středočeský kraj, školní výlety Ústecký kraj, školní výlety Zlínský kraj

Naplánovali jste si kam vyrazíte na školní výlet, ale ještě hledáte dopravce? Rozhlédněte se u nás a vyberte si nejvhodnějšího dopravce.

Na portálu najdete zájezdová autobusová doprava Praha, zájezdová autobusová doprava Brno, zájezdová autobusová doprava Ostrava, zájezdová autobusová doprava Plzeň, zájezdová autobusová doprava Liberec, zájezdová autobusová doprava Olomouc, zájezdová autobusová doprava České Budějovice, zájezdová autobusová doprava Hradec Králové, zájezdová autobusová doprava Pardubice, zájezdová autobusová doprava Ústí nad Labem, zájezdová autobusová doprava Zlín, zájezdová autobusová doprava Havířov, zájezdová autobusová doprava Kladno, zájezdová autobusová doprava Most, zájezdová autobusová doprava Opava, zájezdová autobusová doprava Frýdek-Místek, zájezdová autobusová doprava Jihlava .

Vícedenní školní výlety


Naplánovali jste si vícedenní školní výlet, jen ještě hledáte ubytování? Koukněte u nás a vyberte si nejvhodnější ubytovací zařízení. Na portálu najdete levné ubytování pro školy Praha, ubytování pro školy Liberec, levné ubytování Plzeň .

Mikulov

Plánujete vyrazit na vícedenní školní výlet do Jihomoravského kraje a hledáte ubytování v Mikulově? Naplánovali jste si školní výlet do Mikulova, jen ještě hledáte nejvhodnějšího průvodce a zájezdovou dopravu? Rozhlédněte se u nás a vyberte si nejvhodnější ubytování, dopravce a průvodce. Nevíte, kam s dětmi vyrazit v Mikulově? Za prohlídku stojí nejen samotné město, kde Vás ráda provede průvodkyně paní Věra Stará, ale i zámek Mikulov, Dietrichsteinská hrobka, kostel svatého Jana a Václava, Regionální muzeum v Mikulově, Svatý kopeček, Státní zámek Lednice a další, ale i blízká Chráněná krajinná oblast Pálava, Novomlýnské nádrže.

Brno a Olomouc

Máte v plánu vyjet s dětmi na vícedenní školní výlet do Brna a Olomouce? Na našem portálu najdete levné ubytování pro školy v Brně. Na portálu si můžete dále najít nejvhodnějšího dopravce a na portálu najdete také kontakty na průvodce Brnem a průvodce Olomoucí. V Brně můžete s dětmi navštívit Botanickou zahradu a arboretum, Kostnici BrnoFAIT GALLERYMoravskou galerii v Brně, Mendelovo muzeum, Moravské zemské muzeum, Technické muzeum v Brně, VIDA! zábavní vědecký park, Lanové centrum Proud Brno a nebo si můžete udělat výlet lodí po Brněnské přehradě.

Školy v přírodě

Plánujete vyrazit na školu v přírodě, ale ještě nevíte kam? Rozhlédněte se u nás a vyberte si nejvhodnější ubytování. Na portálu najdete školy v přírodě Středočeský kraj, školy v přírodě Šumava, školy v přírodě Krkonoše, školy v přírodě Vysočina, školy v přírodě s programem.

Zahraniční zájezdy pro školy

Plánujete školní zájezd do Německa, školní zájezd do Anglie, školní zájezd do Itálie, školní zájezd do Rakouska? Rozhlédněte se u nás a vyberte si nejvhodnějšího průvodce. Na portálu najdete kontakty na průvodce, kteří Vás provedou městem. Průvodci Vám vytvoří itinerář na základě Vašich požadavků a případně rezervují prohlídku Vámi vybraného objektu.

Praktický průvodce pro učiteleIng. Tomáš Veselka,
zakladatel portálu Organizátorvýletu.cz