Kraj

Okres

Doprava

Pragotour s.r.o.

Pragotour s.r.o.

Kvalitní autobusy, minibusy, mikrobusy všech velikostí, dobré ceny, velká flexibilita, spolehlivost, rychlá kalkulace ceny dopravy. Specializace na dopravu pro školy, sportovní kolektivy, firemní akce. Vážíme si svých klientů a uvědomujeme si, že jsme nedílnou součástí jimi pořádané akce a je tedy naprostou nutností, aby vše klaplo na 1 :-)

AUTO-BEY, spol. s r.o.

AUTO-BEY, spol. s r.o.

Téměř 30-ti-letá zkušenost v oblasti osobní dopravy nás řadí mezi významné dopravní společnosti nejen na českém trhu. Mezi naše obchodní partnery patří tuzemské i zahraniční cestovní kanceláře, obchodní a letecké společnosti, firmy, školy a školky, sportovní oddíly a zájmové skupiny i individuální klientela. Poskytujeme osobní dopravu v rámci poznávacích i pobytových zájezdů a výletů po ČR i v zahraničí. Také dopravu v rámci společenských a sportovních akcí, transfery, okružní jízdy. Kvalitu našich služeb garantujeme. Vedle mnohaletých zkušeností nabízíme MODERNÍ a VYSOCE KVALITNÍ VOZOVÝ PARK - PROFESIONÁLNÍ ŘIDIČE - SPOLEHLIVOST - BEZPEČNOST - SLUŽBY DISPEČINKU 7/24

Vega Tour s.r.o.

Vega Tour s.r.o.

Mezinárodní autobusová doprava je těžištěm firmy Vega Tour. Našim klientům nabízíme dopravu luxusními zájezdovými autobusy značek Setra a Mercedes-Benz, které jsou vybaveny moderní technikou (CD a DVD přehrávač, iPod a MP3 připojení), klimatizací, lednicí, kávovarem, toaletou a pohodlnými sedačkami s pásy. Naše autobusy jsou řízeny profesionálními řidiči v uniformách, kteří ovládají anglický jazyk a postarají se o Vaši bezpečnost a pohodlí.

OTTOBUS s.r.o.

OTTOBUS s.r.o.

Dopravu zajišťujeme pro renomované společnosti, cestovní kanceláře, podniky, školy, sportovní kluby a jiné subjekty. Kvalita služeb je garantována, zkušenými řidiči, non stop dispečinkem a spolehlivým vozovým parkem. Všechny autobusy jsou vybaveny satelitní navigací a mobilními telefony. Na základě Vašich požadavků zdarma vypracujeme cenovou kalkulaci zájezdu včetně všech poplatků spojených s Vaší přepravou.

Diamond Tour, s.r.o.

Diamond Tour, s.r.o.

Právě doprava je hlavním oborem naší činnosti. Proto Vám zajistíme jakoukoliv dopravu osobními vozidly, mikrobusy a autobusy v té nejlepší kvalitě. Provozujeme tuzemskou, zahraniční a incomingovou dopravu včetně transferů, okružních jízd, fakultativních výletů, firemních akcí, školních zájezdů, a podobně.

1 2 3 4 5 > >>