Kraj

Okres

Doprava

Pragotour s.r.o.

Pragotour s.r.o.

Kvalitní autobusy, minibusy, mikrobusy všech velikostí, dobré ceny, velká flexibilita, spolehlivost, rychlá kalkulace ceny dopravy. Specializace na dopravu pro školy, sportovní kolektivy, firemní akce. Vážíme si svých klientů a uvědomujeme si, že jsme nedílnou součástí jimi pořádané akce a je tedy naprostou nutností, aby vše klaplo na 1 :-)

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA PRAHA s.r.o.

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA PRAHA s.r.o.

Poskytované služby autobusové dopravy: mezinárodní a tuzemská zájezdová autobusová doprava pro pro neziskové organizace, školy, sportovní kluby. Autobusová doprava dětí na dětské tábory a školy v přírodě. 

Leo Express - vlaková doprava

Leo Express - vlaková doprava

Naše vlaky se prohání po českých, slovenských a polských kolejích. Naše vlaky vás vezmou do Olomouce, Ostravy, Zábřehu na Moravě, do Polska do města Kraków a do mnoha dalších měst. Připojit na WiFi se můžete ve vlaku kdekoliv, stejně tak si u každého sedadla nabijete v zásuvce svá elektronická zařízení. Občerstvení si můžete zakoupit u naší ochotné obsluhy, ve vyšších třídách ho máte zdarma.

Leo Express - autobusová linková doprava

Leo Express - autobusová linková doprava

Autobusy Leo Express vás vezmou do Brna, Liberce, Českých Budějovic, a do mnoha dalších měst. Provozujeme flotilu moderních autobusů, které navazují na naše vlaky. Služby na palubách autobusů Leo Express: pohodlné polohovatelné sedačky, připojení k internetu ve všech zemích, balená voda v ceně jízdenky, přeprava jízdních kol nebo lyží, elektrické zásuvky.

AAG - DOVITA

AAG - DOVITA

Nabízíme kompletní dopravní služby v oblasti tuzemské a zahraniční přepravy osob. Máme zkušenosti s realizací  dopravy pro školní kolektivy, divadelní soubory, sportovní oddíly. Dopravu zajišťujeme autobusy VDL, Volvo, MAN. Všechny vozy jsou vybaveny navigacemi. Možnost použít vlek, ski box. Zajišťujeme dopravu i v zimním období do našich i zahraničních horských lyžařských středisek.

1 2 3 > >>