Leo Express - autobusová linková doprava

Leo Express - autobusová linková doprava

Autobusy Leo Express vás vezmou do Brna, Liberce, Českých Budějovic, a do mnoha dalších měst. Provozujeme flotilu moderních autobusů, které navazují na naše vlaky. Služby na palubách autobusů Leo Express: pohodlné polohovatelné sedačky, připojení k internetu ve všech zemích, balená voda v ceně jízdenky, přeprava jízdních kol nebo lyží, elektrické zásuvky.

Kde si můžu jízdenku zakoupit?

www.le.cz

Kam jezdíte?

Autobusy Leo Express vás odvezou do Brna, kde můžete navštívit Technické muzeum v Brně či Mendelovo muzeum. Dopravíme vás také do Liberce ve kterém můžete navštívit iQLANDIA Science Center Liberec, iQpark Science Center Liberec či EKOPark Liberec. Také vás rádi odvezeme do Českých Budějovic, kde můžete navštívit Hvězdárnu a planetárium České Budějovice.

Máte v autobusech bezpečnostní pásy?

ano

Jaké jízdné platí učitelé jako doprovod skupiny dětí/žáků?

Platí plnou cenu, ale v rámci našeho programu Smile Club mají nárok na 25% cashback (více info zde: https://www.leoexpress.com/cs/nase-sluzby/jizdenky-a-tarify/slevy-pro-studenty

Jak stornovat jízdenku?

Na každé jízdence najdete kód jízdenky a také její storno kód, které zadáte do formuláře pro zrušení jízdenky.

Jízdenky můžete také pohodlně stornovat ve Smile Club. Stačí se přihlásit a vybrat si jednu z vašich aktivních jízdenek. Peníze vám vrátíme v leo kreditech bez poplatku. U kombinované platby je storno možné pouze do leo kreditů.

Je možné přepravovat větší zavazadla / jízdní kola / lyže / snowboardy?

Ano, přepravujeme všechno z výše zmíněného. Podrobnosti najdete na stránkách Přeprava zavazadel, Přeprava jízdních kol v autobusech a Přeprava lyží a snowboardu.

Galerie