Kraje

Označit vše

Školy v přírodě

Chatky Vodník Vimperk

Chatky Vodník Vimperk

Sportovní a rekreační areál Vodník nacházející se v krásném prostředí Šumavy pro vás připravil ubytování v třípokojových chatkách s vlastní kuchyňkou  (vybavenou nádobím pro 5 osob, lednicí, varnou konvicí a dvojvařičem, ohřívačem na teplou vodu) a vlastním WC. Sprchy jsou pro chatky společné cca 150 m od chatek. Parkování u chatek. V areálu je in-line dráha (1km) a sportovní  a dětské hřiště.

Dobrá chata Zadov

Dobrá chata Zadov

Rodinný hotel Dobrá chata, s původními názvy Chata pod javorem, Komsomol, Chata Svoboda a Měrkova chata, je již 90 let oblíbeným místem pro příjemnou celoroční rekreaci na Šumavě a je vůbec prvním, turisty obývaným sídlem v oblasti Zadov – Churáňov na Šumavě.

Rekreační středisko Stará Živohošť

Rekreační středisko Stará Živohošť

Kapacita našeho střediska je 450 lůžek v pokojích v budovách a chatkách. Ubytování v komplexech budov 63 pokojů, kapacita 191 osob (2-5 lůžkové pokoje,soc. zařízení, TV, lednice, lůžkoviny, ručníky). Ubytování ve 20 zateplených chatkách Pragovka, kapacita 60-80 osob (chatka: 4 lůžka, soc. zařízení, TV, lednice, vytápění klimatizací, lůžkoviny, ručníky). Zajišťujeme primárně ubytování a stravování. V případě požadavku na zajištění programu pro děti spolupracujeme s animační agenturou, na kterou vás můžeme nakontaktovat.

PROUD

PROUD

Kapacita je 31 lůžek. PROUD je jedním z pracovišť Domu dětí a mládeže v Horažďovicích. Sídlo PROUDu, Podbranský mlýn, se nachází na levém břehu řeky Otavy v těsné blízkosti historického centra. PROUD poskytuje moderní výukové zázemí (audiovizuální učebna s promítací technikou, badatelská učebna s PC a malou přírodovědnou laboratoří, galerie s čítárnou) ke kterému náleží také venkovní prostory za domem s travnatou plochou, ohništěm a velkoprostorovým stanem využívaným jako venkovní učebna. Hlavní činností envicentra PROUD je realizace tří a pětidenních pobytových kurzů s environmentální tematikou. Nabízíme výukové programy pro školy. 

Penzion Jana Hübnerová

Penzion Jana Hübnerová

Nabízíme ubytování ve dvou penzionech. Velký penzion s kapacitou 24 lůžek je položen v Albrechticích na krásném klidném místě na jižním svahu s výhledem na lesy Jizerských hor. Penzion nabízí moderní ubytování v Jizerských horách blízko horského střediska a sjezdovek. Malý penzion s kapacitou 14 + 2 lůžek byl uveden do provozu v r. 2000 jako nový a komfortně zařízený.

1 2 3 4 ... 31 > >>