Kraje

Označit vše

Školy v přírodě

 Pension Bílý Hořec

Pension Bílý Hořec

Rodinný pension v Krkonoších se stravováním až pro 42 osob.

Hotel Panon

Hotel Panon

Hotel Panon Vám nabízí ubytování v srdci Slovácka, které umožnuje svým návštěvníkům díky množství atraktivních lokalit ke shlédnutí a obohacení vědomostí o naší krásné zemi. Sportovní areál u hotelu Panon, skládající se z fotbalového hřiště, tenisových kurtů, krytého plaveckého bazénu i venkovního koupaliště, vše v blízkosti hotelu, dovoluje zajišťovat kondiční soustředění sportovním organizacím, oddílům a klubům a umožňuje sportovní využití našich hotelových hostů.

Chatky Vodník Vimperk

Chatky Vodník Vimperk

Sportovní a rekreační areál Vodník nacházející se v krásném prostředí Šumavy pro vás připravil ubytování v třípokojových chatkách s vlastní kuchyňkou  (vybavenou nádobím pro 5 osob, lednicí, varnou konvicí a dvojvařičem, ohřívačem na teplou vodu) a vlastním WC. Sprchy jsou pro chatky společné cca 150 m od chatek. Parkování u chatek. V areálu je in-line dráha (1km) a sportovní  a dětské hřiště.

Dobrá chata Zadov

Dobrá chata Zadov

Rodinný hotel Dobrá chata, s původními názvy Chata pod javorem, Komsomol, Chata Svoboda a Měrkova chata, je již 90 let oblíbeným místem pro příjemnou celoroční rekreaci na Šumavě a je vůbec prvním, turisty obývaným sídlem v oblasti Zadov – Churáňov na Šumavě.

Rekreační středisko Stará Živohošť

Rekreační středisko Stará Živohošť

Kapacita našeho střediska je 450 lůžek v pokojích v budovách a chatkách. Ubytování v komplexech budov 63 pokojů, kapacita 191 osob (2-5 lůžkové pokoje,soc. zařízení, TV, lednice, lůžkoviny, ručníky). Ubytování ve 20 zateplených chatkách Pragovka, kapacita 60-80 osob (chatka: 4 lůžka, soc. zařízení, TV, lednice, vytápění klimatizací, lůžkoviny, ručníky). Zajišťujeme primárně ubytování a stravování. V případě požadavku na zajištění programu pro děti spolupracujeme s animační agenturou, na kterou vás můžeme nakontaktovat.

1 2 3 4 ... 32 > >>