Kraje

Označit vše

Školy v přírodě

Penzion Podmitrov

Penzion Podmitrov

Penzion Podmitrov leží uprostřed cesty mezi bránou Českomoravské vysočiny Tišnovem a Novým Městem na Moravě. Je schováno v údolí řeky Bobrůvky uprostřed lesů. Kapacita střediska je 90 míst v hlavní budově a 80 míst ve čtyřlůžkových chatkách. Pro školy a školky dodržujeme pitný režim i svačiny. Pokoje mají nově vybudované soc. zařízení (sprchový kout, WC a umyvadlo). U penzionu se na vás těší zvířátka z naší nově otevřené ZOO. Můžete si nebo vaše dítka vyzkoušet praktickou jízdu na koni.

Penzion Selský Dvůr

Penzion Selský Dvůr

Penzion s celoročním provozem je ideální pro pobyt dětí (letní tábory, sportovní soustředění, školy a školky v přírodě), poskytuje zázemí pro velké skupiny. Selský dvůr je penzion s restaurací v klidném prostředí Žďárských vrchů obklopen čistou přírodou. V penzionu je celkem 28 pokojů různého složení, všechny mají vlastní sociální zařízení. Dále je ubytovaným k dispozici velký společenský sál, menší klubovna v mezipatře, prosklená terasa ve dvoře a jídelna určená především pro stravování. Ve všech těchto místnostech je televize.

Hotel Penzion Farma U Mauritzů

Hotel Penzion Farma U Mauritzů

Penzion U Mauritzů je situovaný v malé obci Stožec v Národním parku Šumava a nabízí restauraci podávající česká jídla. Nachází se 300 metrů od místního vlakového nádraží a 1 km od lyžařského areálu České Žleby. V celém objektu je zdarma dostupné Wi-Fi.

Škola v přírodě a školní jídelna Čestice

Škola v přírodě a školní jídelna Čestice

Škola v přírodě Čestice je školské zařízení plně přizpůsobené předškolním a mladším školním dětem. Formou zážitkové pedagogiky vedené stálými  kvalifikovanými pedagogy vzděláváme děti v oblasti environmentální výchovy, poznávání přírody a ke kulturnímu povědomí hlavně tradicím a zvykům na vsi, které se váží k jednotlivým ročním obdobím. 

Penzion Rota Písečné

Penzion Rota Písečné

Naše centrum je zrekonstruovaná budova bývalé roty pohraniční stráže, která se nachází v panensky nedotčené přírodě v obci Písečné nad Dyjí, na okraji České Kanady. Ubytovat se u nás můžete v celkem 13-ti pokojích s vlastním sociálním zařízením s celkovou kapacitou 58 lůžek včetně přistýlek. Provoz je pouze po předchozí objednávce a přednostně nabízíme ubytování pro skupiny nad 30 osob, školní stmelovací pobyty, tábory, školy a školky v přírodě. Součástí centra je také plně vybavená keramická dílna s pecí, dětská hernička pro nejmenší, prostorná tělocvična, relaxační místnost s infrasaunou a herna s pingpongovým stolem, šipkami a fotbálkem. Venkovní oplocený areál umožňuje sportovní vyžití - fotbalové a volejbalové hřiště, dětské hřiště s prolézačkami, pískoviště, minigolf. Otevřená venkovní učebna, ohniště s grilem a venkovní posezení s občerstvením již jen doplňuje váš příjemný pobyt.  Máme v provozu velký bazén 5x7m.

1 2 3 4 ... 15 > >>