Pension Bílý Hořec

 Pension Bílý Hořec

Rodinný pension v Krkonoších se stravováním až pro 42 osob.

Kapacita ubytovacího zařízení

42 lůžek

Ubytování

Nabízíme ubytování ve 2 až 5ti lůžkových pokojích, a dvou apartmánech s kuchyňkou, všechno s vlastní koupelnou a wc, na každém pokoji barevná TV, všechny postele včetně matrací. 

Sociální zařízení

Každý pokoj a apartmány včetně vlastní koupelny a wc, na pokojích sprchové kouty, na apartmánu vany.

Stravování

Standartně nabízíme snídaně a večeře, tedy polopenze, ale pro školy plný stravovací režim plná penze včetně svačin a pitného režimu, tedy snídaně - svačina - oběd - svačina - večeře, možnost různých kombinací, balíčky dle denního programu nebo i dovoz jídla když je potřeba. Vše je na dohodě a požadavcích.

Vybavení ubytovacího zařízení

K dispozici je jídelna - společenská místnost, kde je velká TV, rádio, v celém objektu je volně přístupná síť wifi, v létě venkovní bazén, dětské hřiště, trampolína. Velké oplocené travnaté hřiště 100m od nás, možnost pronájmu obecního sálu vzdáleného též 100m od pensionu.

Služby ubytovacího zařízení

V letních měsících nabízíme  exkurzy do vlastního včelína, ukázka života včel, ochutnávka medu přímo z úlu, každý dle zájmu si může vyzkoušet práci s živými včelami.

Program

Můžeme zajistit přednášku o Horské službě, o Krkonošském národním parku a jiné zajímavosti dle zájmu a požadavku.

Sportovní vyžití

V létě velký venkovní bazén, dětské hřiště s trampolínou, Velké oplocené travnaté hřiště 100m od nás, možnost pronájmu obecního sálu vzdáleného též 100m od pensionu.

Bezpečné prostředí na vycházky a hry

Jsme na okraji horské obce, okolí skýtá mnoho možností k různým vycházkám, větším i menším výletům do lesa či na louky. Téměř za pensionem začíná Lánovská stezka, kde je plno her a informačních naučných tabulí o přírodě nejen pro děti, stezka vede okolo obory daňků a jelenů směrem do Vrchlabí, což je i pěkný nenáročný výlet.

Kam na výlet

Lánovská naučná stezka směr Vrchlabí, kde si můžete zajít na zmrzlinu nebo do cukrárny, výlety po okolí - lomy nad Černým Dolem, dle náročnosti můžeme doporučit výlet na Černou Horu s návratem pěšky až k nám do pensionu, ale i kratší výlety po okolí, na Strážné, loukami a stezkami k Lánovskému vodopádu, a další. Rádi Vám zde se vším poradíme.  

Ohniště na opékání buřtů

Ohniště s posezením a altánkem k dispozici, klidné místo, kde nikoho nerušíte, vhodné pro opékání buřtů a stmelování kolektivu. 

Ceník

Ubytování s plnou penzí od dvou nocí, ceny pro první stupeň 690,- kč, druhý stupeň 740,- Kč, studenti 850,- nebo dle poptávky. Při ubytování na 4 a více nocí při obsazenosti min 35 dětí je cena snížena o 50,- Kč na os a noc. Vždy platí, že na 10 žáků je jeden doprovod zdarma a ostatní za cenu žáka. Vše je na dohodě a dalším jednání.

Dostupnost

Autobusová zastávka 50m, vlakové nádraží Vrchlabí 3 km, autobus zde navazuje až přímo k nám.