Kraje

Označit vše

Lyžařské výcviky

Brádlerovy boudy

Brádlerovy boudy

Brádlerovy boudy jsou ideálním místem pro konání lyžařského výcviku. Lyžařský vlek (tatrapoma 300 m) je v bezprostřední blízkosti boudy. K dispozici jsou 2,3,4 - lůžkové  jednoduše zařízené pokoje. Brádlerovy boudy jsou situovány v místě vysoko na horském úbočí v klidném prostředí.

Hotel Stará Pošta

Hotel Stará Pošta

Hotel Stará Pošta*** v Jeseníkách leží v nadmořské výšce 780 m, v chráněné krajinné oblasti Hrubého Jeseníku, v srdci horského střediska Filipovice – Bělá pod Pradědem, přímo u Skiparku Filipovice . Pouze 6,5 km je od hotelu vzdálené Červenohorské sedlo, které nabízí moderně vybavený skiareál. Ubytovací kapacita je 145 lůžek.

Severomoravská chata

Severomoravská chata

Severomoravská chata je vhodná pro konání lyžařského kurzu. Přímo u chaty je 500 m dlouhý upravovaný lyžařský svah. Celková ubytovací kapacita je 100 lůžek. Nabízíme ubytování, stravu formou plné penze včetně svačin a pitného režimu (běžně připravujeme bezlepkovou stravu), k dispozici veškeré zázemí chaty a jejího okolí.

Penzion U vleku

Penzion U vleku

Penzion U vleku se nachází v Jablonci nad Jizerou, pouhých 100m od SKI areálu Kamenec. V zimním období můžete v blízkosti využít mnoho lokalit k zimním sportům. V letním období pak nesčetně možností k výletům, pěším a cyklistickým túrám. Jablonec nad Jizerou bývá nazýván "bránou do Krkonoš"
V Penzionu je k dispozici WIFI zdarma, bezplatné parkování, 8 pokojů s vlastním sociálním zařízením, společná kuchyň s jídelnou a velká společenská místnost.

Penzion Permon

Penzion Permon

Penzion se nachází v malebné obci Albrechtice v Jizerských horách pod známým lyžařským střediskem Tanvaldský Špičák. Svou polohou a vybavením je ideální pro rodiny s dětmi, ozdravné pobyty, školy v přírodě a lyžařské výcviky. Doprava je možná autem přímo k penzionu, s možností parkování na uzavřeném parkovišti a nebo autobusem či vlakem do Albrechtic. Kapacita penzionu je 86 lůžek ve dvou až pětilůžkových pokojích s vlastní koupelnou a WC.

1 2 3 4 > >>