Kraj

Okres

Ubytování

Hostel na zámku

Hostel na zámku

Levné ubytování pro nenáročné v příjemném prostředí odlehlého čtvrtého nádvoří zámku, jež je součástí historického jádra malebného jihočeského města Třeboně. K dispozici jsou dvou a třílůžkové pokoje. Společné WC, sprchy, kuchyň a společenská místnost jsou přístupné všem z chodby. Dostupné placené parkovací plochy v bezprostřední blízkosti historického centra, vč. parkoviště autobusů v ulici Novohradská.

HOTELOVÉ UBYTOVÁNÍ KOLEJE TUL

HOTELOVÉ UBYTOVÁNÍ KOLEJE TUL

Koleje Technické univerzity v Liberci jsou umístěny v klidné zóně města, v podhůří Jizerských hor. Ubytování nabízíme ve dvoulůžkových pokojích tzv. buňkového typu. Buňku tvoří dva až tři dvoulůžkové pokoje, kuchyňka a sociální zařízení.
Na pokojích jsou v omezené míře k dispozici vysouvací lůžka.
Ubytování je možné od 14:00 hodin, ukončení pobytu v den odjezdu do 10:00 hodin. Nepřetržitý provoz recepce. Dostupnost centra - MHD. Bezplatná Wi-Fi k dispozici na všech pokojích. Kuchyňky vybaveny lednicí a elektrickým vařičem, možnost bezplatného zapůjčení rychlovarných konvic a menších kusů nádobí.

Turistická ubytovna Fara

Turistická ubytovna Fara

Nabízíme Vám ubytování v prostorách fary v Rokytnici nad Jizerou. Fara se nachází v centru města, v blízkosti všech obchodů, služeb a kultury. 200 metrů od fary naleznete skiareál Studenov se sjezdovkami všech obtížností. Bezplatný skibus Vás doveze k sedačkovým lanovkám na Lysé Hoře. V létě oblast nabízí mnoho turistických cílů, nástup na hřebeny Krkonoš a využití horského cyklobusu. K dispozici bezplatné wi-fi a vlastní parkoviště (též pro autobus).

Horský resort Dolní Morava

Horský resort Dolní Morava

Kde jinde než na čerstvém horském vzduchu a kdy jindy než v této době by se měly děti co nejvíce pohybovat? To nejlepší místo pro ubytování při školních výletech, ozdravných pobytech, školách v přírodě, adaptačním kurzu nebo lyžařském výcviku. Přijeďte k nám na Dolní Moravu do horského TOP střediska. Pro školní skupiny nabízíme ubytování s možností stravy v penzionu Terezka.

Medvědí bouda

Medvědí bouda

Naše bouda je tu pro všechny milovníky a přátele hor. Leží urpostřed nádherné přírody v nadmořské výšce 1060 m ve vzdálenosti 4 km od centra Špindlerova Mlýna - nejznámějšího lyžařského střediska. Jsme tu pro naše hosty (i s našimi zvířátky) po celý rok.

1 2 3 4 5 > >>