Kraj

Okres

Ubytování

Ubytovna Orlovna

Ubytovna Orlovna

Naše turistická ubytovna Orlovna Vám nabízí celoroční ubytování v historické části města Uherské Hradiště, přímo na Mariánském náměstí. Ubytovat se zde může 29 osob ve 3-5 lůžkových pokojích. Pro hosty je připraveno vždy čisté povlečení, pokoje jsou účelně a prakticky vybaveny. Na jednom patře, jsou také sprchy, toalety a malá kuchyňka (vybavená mikrovlnou troubou, elektrickým vařičem, lednicí, rychlovarnou konvicí a základním nádobím). Možnost posezení v prostorách ubytovny a internetového připojení. V přízemí je k dispozici restaurace s celodenním stravováním, kde se nachází i recepce ubytovny.

Kemp Velehrad

Kemp Velehrad

Ubytování v chatkách a srubech. Sociální zařízení (WC a sprchy s teplou vodu) na hlavní budově​. Kuchyňka pro ubytované se základním vybavením k dispozici. Vybavení: dětské hřiště, dvě ohniště (možnost zakoupení dřeva), sportoviště (fotbal, volejbal, nohejbal), půjčovna základních sportovních potřeb.

Hostel Praha Ládví

Hostel Praha Ládví

Hostel Praha Ládví svým zákazníků nabízí levné ubytování s výbornou dostupností do centra města. Náš hostel Vám nabídne pohodlné a přitom levné ubytování v 1-8 lůžkových nekuřáckých pokojích včetně řady souvisejících služeb za malý poplatek či zcela zdarma! V okolí naleznete také velké množství příležitostí pro Vaše společenské a sportovní vyžití.

HOTELOVÉ UBYTOVÁNÍ KOLEJE TUL

HOTELOVÉ UBYTOVÁNÍ KOLEJE TUL

Koleje Technické univerzity v Liberci jsou umístěny v klidné zóně města, v podhůří Jizerských hor. Ubytování nabízíme ve dvoulůžkových pokojích tzv. buňkového typu. Buňku tvoří dva až tři dvoulůžkové pokoje, kuchyňka a sociální zařízení.
Na pokojích jsou v omezené míře k dispozici vysouvací lůžka.
Ubytování je možné od 14:00 hodin, ukončení pobytu v den odjezdu do 10:00 hodin. Nepřetržitý provoz recepce. Dostupnost centra - MHD. Bezplatná Wi-Fi k dispozici na všech pokojích. Kuchyňky vybaveny lednicí a elektrickým vařičem, možnost bezplatného zapůjčení rychlovarných konvic a menších kusů nádobí.

Hostel na zámku

Hostel na zámku

Levné ubytování pro nenáročné v příjemném prostředí odlehlého čtvrtého nádvoří zámku, jež je součástí historického jádra malebného jihočeského města Třeboně. K dispozici jsou dvou a třílůžkové pokoje. Společné WC, sprchy, kuchyň a společenská místnost jsou přístupné všem z chodby. Dostupné placené parkovací plochy v bezprostřední blízkosti historického centra, vč. parkoviště autobusů v ulici Novohradská.

1 2 > >>