Kraj

Okres

Doprava

Olbus Service s.r.o.

Olbus Service s.r.o.

Společnost Olbus Service s.r.o. se zabývá tuzemskou i zahraniční přepravou osob. Jsme  dopravní společností z Olomouce. K dispozici máme minibusy a autobusy s kapacitou od 17 do 53 osob. Zajišťujeme dopravu: ŠKOLNÍ AKCE- ŠKOLY V PŘÍRODĚ, DIVADLA, EXKURZE.

Autobusy 21 s.r.o.

Autobusy 21 s.r.o.

Provozujeme zahraniční i tuzemskou zájezdovou autobusovou dopravu vlastními zájezdovými autobusy pro 49 cestujících, 59 cestujících a 73 cestujících a 2 řidiče. Máme dlouholeté zkušenosti z realizace autobusové dopravy pro pobytové, poznávací, cyklistické, lyžařské i tématické zájezdy. Celoročně zajišťujeme nepravidelnou přepravu do všech Evropských zemí, provozujeme rovněž pravidelnou sezónní autobusovou dopravu z ČR do Chorvatska, Dalmácie a dopravu osob v tuzemsku v rámci příjezdového cestovního ruchu a domácího cestovního ruchu. Obsluhujeme trasy s nástupy na severní a střední Moravě, po dohodě přistavujeme k nástupu po celé ČR. Školám a neziskovým organizacím poskytujeme slevy.

Tomáš Záviš

Tomáš Záviš

Naše firma se specializuje na služby spojené s přepravou osob, v této oblasti fungujeme  již od roku 1995. Přepravu zajišťujeme minibusy s kapacitou 16 + 1, 20 + 1, 31 + 1. Všechna vozidla jsou vybavena klimatizací.

Dopravní podnik města České Budějovice, a.s.

Dopravní podnik města České Budějovice, a.s.

Podnikatelským subjektům, institucím, školám i soukromým osobám nabízíme možnost zajištění přepravy skupiny osob: nepravidelná doprava do 50km, sportovní akce, svatby, pohřby, odvoz na společenské akce a plesy, doprava na firemní akce apod. Dopravu zajistíme moderním vozovým parkem: Iveco Daily LE 37, Iveco Daily LF 38, Volvo 7900 LAH, Heuliez GX 137, Irisbus Arway 12,8, Iveco Crossway.

Dopravní podnik města Pardubic a.s.

Dopravní podnik města Pardubic a.s.

Zájezdová doprava: Využijte našich služeb – nabízíme vám spolehlivou a komfortní dopravu našimi zájezdovými autobusy s příjemnými a zkušenými řidiči. V současné době disponujeme vozy s kapacitou 8 - 59 míst.

1 2 3 4 ... 42 > >>