Kraj

Okres

Doprava

Pragotour s.r.o.

Pragotour s.r.o.

Kvalitní autobusy, minibusy, mikrobusy všech velikostí, dobré ceny, velká flexibilita, spolehlivost, rychlá kalkulace ceny dopravy. Specializace na dopravu pro školy, sportovní kolektivy, firemní akce. Vážíme si svých klientů a uvědomujeme si, že jsme nedílnou součástí jimi pořádané akce a je tedy naprostou nutností, aby vše klaplo na 1 :-)

Leo Express - vlaková doprava

Leo Express - vlaková doprava

Naše vlaky se prohání po českých, slovenských a polských kolejích. Naše vlaky vás vezmou do Olomouce, Ostravy, Zábřehu na Moravě, do Polska do města Kraków a do mnoha dalších měst. Připojit na WiFi se můžete ve vlaku kdekoliv, stejně tak si u každého sedadla nabijete v zásuvce svá elektronická zařízení. Občerstvení si můžete zakoupit u naší ochotné obsluhy, ve vyšších třídách ho máte zdarma.

Leo Express - autobusová linková doprava

Leo Express - autobusová linková doprava

Autobusy Leo Express vás vezmou do Brna, Liberce, Českých Budějovic, a do mnoha dalších měst. Provozujeme flotilu moderních autobusů, které navazují na naše vlaky. Služby na palubách autobusů Leo Express: pohodlné polohovatelné sedačky, připojení k internetu ve všech zemích, balená voda v ceně jízdenky, přeprava jízdních kol nebo lyží, elektrické zásuvky.

Petr Liška s.r.o.

Petr Liška s.r.o.

Zajištění dopravy pro sportovní kluby, školky, školy. Naše Vozy: Midibus Isuzu Novo Lux pro 29 cestujících, Minibus Mercedes Sprinter pro 20 osob + řidič.

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA – Petr STŘEŠTÍK

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA – Petr STŘEŠTÍK

Autobusová doprava byla založena v roce 1996 majitelem Petrem Střeštíkem a již téměř 20 let Vám zajišťuje kvalitmí autobusovu dopravu.Vozidla splňují přísné emisní normy E 4, čímž šetří naše životní prostředí. Vozový park: MAN - kapacita 50+1, VW Crafter 19+1. Autobusy jsou vybaveny bezpečnostními pásy na všech sedadlech.

1 2 3 4 ... 13 > >>