Kraj

Okres

Doprava

VOJTILA TRANS s.r.o.

VOJTILA TRANS s.r.o.

Nabízíme zájezdovou dopravu pro školy, zájmová sdružení, sportovní oddíly.

Jaromír Šimon

Jaromír Šimon

Jsme dopravní firma provozující vnitrostátní a mezinárodní autobusovou dopravu od roku 2009. Našimi zákazníky jsou především: mateřské školy, základní a střední školy, sportovní kluby, turistické a zájmové oddíly a jiné. Naše autobusy mají samozřejmě bezpečnostní pásy. Můžete počítat se vstřícnými a ochotnými řidiči s profesionálním přístupem a letitou praxí v řízení autobusu. 

Autobusová doprava Mgr. Jan Žváček - Olomouc

Autobusová doprava Mgr. Jan Žváček - Olomouc

Naše autobusová doprava Mgr. Jan Žváček sídlí v Olomouci a je zaměřena na pravidelnou, ale i na nepravidelnou přepravu osob  v tuzemsku i v zahraničí. Nabízíme rychlou a pohodlnou přepravu pro 1-50 osob nejen v tuzemsku, ale i v zahraničí. Zajišťujeme dopravu pro školy, sportovní kluby i individuální skupiny po celé Evropě a severní Africe.

Autobusová doprava Roletzky

Autobusová doprava Roletzky

Firma Roletzky s.r.o. působí od roku 1992 a navazuje na rodinné tradice v oboru přepravy osob. Zajišťujeme zájezdy po celé Evropě - lyžařské, vodácké, sportovní, školní, kulturní, poznávací i pobytové. Disponujeme autobusy s kapacitou 49 a 52 osob.

Olbus Service s.r.o.

Olbus Service s.r.o.

Společnost Olbus Service s.r.o. se zabývá tuzemskou i zahraniční přepravou osob. Jsme  dopravní společností z Olomouce. K dispozici máme minibusy a autobusy s kapacitou od 17 do 53 osob. Zajišťujeme dopravu: ŠKOLNÍ AKCE- ŠKOLY V PŘÍRODĚ, DIVADLA, EXKURZE.

1 2 3 4 ... 59 > >>