Země

Zahraniční výlety

Regensburg - procházka s průvodkyní Michaelou Fejes

Regensburg - procházka s průvodkyní Michaelou Fejes

Jmenuji se Michaela Fejes, průvodcování se aktivně věnuji již 22 let jak v Čechách tak v zahraničí. Ráda Vás provedu městem Regensburg a ukážu Vám nejvýznamnější památky jako například památník Walhalla, katedrálu Sv. Petra, nejstarší kamenný most v Evropě či zámek knížecího rodu Thurnů a Taxisů a Goliášův dům. Jsem licencovaný průvodce s českým národním průkazem průvodce II. stupně. Itinerář výletu Vám ráda vytvořím na míru dle Vašich požadavků. Výklad přizpůsobím věku žáků či studentů.

Amberg - procházka s průvodkyní Michaelou Fejes

Amberg - procházka s průvodkyní Michaelou Fejes

Jmenuji se Michaela Fejes, průvodcování se aktivně věnuji již 22 let jak v Čechách tak v zahraničí. Ráda Vás provedu městem ze kterého pochází český král Fridrich Faltský a ukážu Vám nejznámější a nejkrásnější charakteristické symboly města jako například Starou tvrz, nový zámek a zbrojnici ''Zeughaus'' či klenutý most přes říčku Vils. Jsem licencovaný průvodce s českým národním průkazem průvodce II. stupně, dále držitelem průkazu průvodce pro německé město Amberg, kde aktuálně žiju s mojí rodinou. Itinerář výletu Vám ráda vytvořím na míru dle Vašich požadavků. Výklad přizpůsobím věku žáků či studentů.

Norimberg - procházka s průvodkyní Michaelou Fejes

Norimberg - procházka s průvodkyní Michaelou Fejes

Jmenuji se Michaela Fejes, průvodcování se aktivně věnuji již 22 let jak v Čechách tak v zahraničí. Jsem licencovaný průvodce s českým národním průkazem průvodce II. stupně. Itinerář výletu Vám ráda vytvořím na míru dle Vašich požadavků. Výklad přizpůsobím věku žáků či studentů.

Drážďany - procházka s průvodkyní Olgou Žákovou

Drážďany - procházka s průvodkyní Olgou Žákovou

Jsem absolventkou Filosofické fakulty UK v Praze a ráda bych Vám nabídla své průvodcovské služby v Drážďanech. Nabízím vytvoření itineráře včetně časového harmonogramu dle Vašich požadavků. Výklad přizpůsobím věku žáků či studentů. Jsem držitelem českého národního průkazu průvodce. Zkušenosti s průvodcovskou činností mám již od roku 1990.

Osvětim a Krakov - průvodce Lukáš Lev

Osvětim a Krakov - průvodce Lukáš Lev

Jmenuji se Lukáš Lev a rád bych Vám nabídl své průvodcovské služby v Osvětimi a v Krakově, kterým se věnuji bezmála 12 let. Pro zájemce (školní skupiny) dělám prohlídky vyhlazovacího tábora Auschwitz I a Auschwitz II-Birkenau a celého Krakowa. Nabízím vytvoření itineráře včetně časového harmonogramu dle Vašich požadavků. Výklad přizpůsobím věku žáků či studentů. Jsem držitelem českého národního průkazu průvodce II. stupně.

1 2 > >>