Země

Zahraniční výlety

Berlín - procházka s průvodkyní Zdenkou Finamore

Berlín - procházka s průvodkyní Zdenkou Finamore

Jsem licencovaný průvodce s českým národním průkazem průvodce II. stupně a ráda bych Vám nabídla své průvodcovské služby v Berlíně. Vytvořím Vám itinerář na míru dle Vašich požadavků, provedu Vás městem a ukážu Vám nejznámější charakteristické symboly Berlína. Výklad přizpůsobím věku žáků či studentů.

Norimberk - procházka s průvodkyní Michalou Ondruškovou

Norimberk - procházka s průvodkyní Michalou Ondruškovou

Jsem licencovaným průvodcem cestovního ruchu v evropských destinacích. Norimberk - město Dürera, ale i Karla IV., a mnoha dějinných zvratů. Nad historickým centrem ční starý hrad, a nad řekou se klenou kryté mosty. Navštívit můžete také jedny z nejkrásnějších vánočních trhů. Mám praxi také jako průvodce školních zájezdů, delegát a trenér mládeže, takže mám s dětmi bohaté zkušenosti. Snažím se přizpůsobit výklad věku a situaci, přesto však tak, aby si děti z výletu odnesly nejen zážitky, ale i znalosti. Mohu také vytvořit itinerář na míru. Pomohu také vykomunikovat vstupy a další rezervace.

Regensburg - procházka s průvodkyní Michaelou Fejes

Regensburg - procházka s průvodkyní Michaelou Fejes

Jmenuji se Michaela Fejes, průvodcování se aktivně věnuji již 22 let jak v Čechách tak v zahraničí. Ráda Vás provedu městem Regensburg a ukážu Vám nejvýznamnější památky jako například památník Walhalla, katedrálu Sv. Petra, nejstarší kamenný most v Evropě či zámek knížecího rodu Thurnů a Taxisů a Goliášův dům. Jsem licencovaný průvodce s českým národním průkazem průvodce II. stupně. Itinerář výletu Vám ráda vytvořím na míru dle Vašich požadavků. Výklad přizpůsobím věku žáků či studentů.

Vídeň - procházka s průvodkyní Olgou Žákovou

Vídeň - procházka s průvodkyní Olgou Žákovou

Jsem absolventkou Filosofické fakulty UK v Praze a ráda bych Vám nabídla své průvodcovské služby ve Vídni. Ráda Vás provedu Vídní a ukážu Vám nejvýznamnější symboly města. Nabízím vytvoření itineráře dle Vašich požadavků. Výklad přizpůsobím věku žáků či studentů. Jsem držitelem českého národního průkazu průvodce. Zkušenosti s průvodcovskou činností mám již od roku 1990.

Drážďany - procházka s průvodcem Tomášem Monczkou

Drážďany - procházka s průvodcem Tomášem Monczkou

Dovolte mi, nabídnout a představit Vám svou průvodcovskou činnost. Práci průvodce se věnuji od osmé třídy základní školy. Mým cílem v práci průvodce je vytvořit pedagogům a jejich žákům či studentům úsměv na tváři. Rád s nimi vedu dialog o Drážďanech, historii města, gastronomii a folklóru. Mým hnacím motorem pro tuto práci je spokojenost a úsměv pedagogů a žáků. Kdo se moc ptá, moc se dozví! a to platí u průvodce dvojnásobně. Místo odjezdu je flexibilní dle Vašich požadavků.

1 2 3 4 ... 12 > >>