Země

Zahraniční výlety

Berlín

Berlín

Zorganizujte si sami jednoduše a rychle školní výlet do Berlína. Rezervujte si prohlídku Muzejního ostrova (Neues Museum), Pergamonského muzea či DDR muzea. Objednejte si dopravu zájezdovým autobusem.

Osvětim, Krakov a Vělička

Osvětim, Krakov a Vělička

Naplánujte a zorganizujte si dvoudenní školní výlet do největšího koncentrační tábora 2. světové války v Osvětimi, do největších solných dolů v Evropě Vělička a královského města Krakova.

Rezervujte si návštěvu koncentračního tábora v Osvětimi a prohlídku solného dolu Vělička. Naplánujte si program prohlídky královského města Krakov.

Objednejte si dopravu zájezdovým autobusem a rezervujte si ubytování.

Osvětim a Krakov

Osvětim a Krakov

Naplánujte a zorganizujte si jednodenní výlet do koncentračního tábora Osvětim a do královského města Krakov. Rezervujte si prohlídku tábora Auschwitz I a Auschwitz II – Birkenau s místním česky mluvícím průvodcem. Naplánujte si návštěvu královského města Krakov. Objednejte si dopravu zájezdovým autobusem.

Drážďany

Drážďany

Navštivte hlavní město Saska - starobylé Drážďany. Rezervujte si prohlídku Galerie starých mistrů v Zwingeru. V galerii uvidíte díla německých, holandských, italských mistrů ale také francouzských mistrů. Rezervujte si návštěvu Muzea dopravy. Rezervujte si prohlídku galerie Albertinum. Objednejte si dopravu zájezdovým autobusem. Rezervujte si jízdenky na linkový autobus do Drážďan.

Regensburg

Regensburg

Naplánujte a zorganizujte si jednodenní výlet do Regensburgu. Do programu návštěvy středověkého města můžete zahrnout památník Walhalla, nejstarší kamenný most v Evropě (Steinerne Brücke),  zbytky římské městské brány Porta Praetoria,  Goliášův dům (Goliathhaus), katedrálu sv. Petra, zámek rodu Thurn – Taxis a Staroměstskou radnici.  Rezervujte si plavbu lodí k památníku Walhalla.  Rezervujte si jízdenky na linkový autobus do Regensburgu nebo si objednejte dopravu zájezdovým autobusem.

1 2 > >>