Země

Zahraniční výlety

Věra Stará - průvodkyně - Berlín

Věra Stará - průvodkyně - Berlín

Jmenuji se Věra Stará a ráda bych Vám nabídla své průvodcovské služby v Berlíně. Jsem licencovaný průvodce s českým národním průkazem průvodce. Ráda Vám vytvořím itinerář na základě vašich požadavků a zajistím vstupy pro školní či jiné kolektivy. Výklad přizpůsobým žákům dle věku. Nabízím také zajištění vhodného ubytování.

Michala Ondrušková - průvodkyně - Drážďany

Michala Ondrušková - průvodkyně - Drážďany

Jsem licencovaným průvodcem cestovního ruchu v evropských destinacích. Mimo slavných Drážďan s uměleckými sbírkami můžeme navštívit například Míšeň, nebo Moritzburg, na kterém najdeme výstavu věnovanou nejslavnější pohádce - a třeba nás něco cestou cvrnkne do nosu. Mám praxi také jako průvodce školních zájezdů, delegát a trenér mládeže, takže mám s dětmi bohaté zkušenosti. Snažím se přizpůsobit výklad věku a situaci, přesto však tak, aby si děti z výletu odnesly nejen zážitky, ale i znalosti. Mohu také vytvořit itinerář na míru. Pomohu také vykomunikovat vstupy a další rezervace.

Zdenka Finamore - průvodkyně - Vídeň

Zdenka Finamore - průvodkyně - Vídeň

Jsem licencovaný průvodce s českým národním průkazem průvodce II. stupně a ráda bych Vám nabídla své průvodcovské služby ve Vídni. Vytvořím Vám itinerář na míru dle Vašich požadavků, provedu Vás městem a ukážu Vám nejznámější charakteristické symboly Vídně. Výklad přizpůsobím věku žáků či studentů.

Lukáš Lev - průvodce - Osvětim a Krakov

Lukáš Lev - průvodce - Osvětim a Krakov

Jmenuji se Lukáš Lev a rád bych Vám nabídl své průvodcovské služby v Osvětimi a v Krakově, kterým se věnuji bezmála 12 let. Pro zájemce (školní skupiny) dělám prohlídky vyhlazovacího tábora Auschwitz I a Auschwitz II-Birkenau a celého Krakowa. Nabízím vytvoření itineráře včetně časového harmonogramu dle Vašich požadavků. Výklad přizpůsobím věku žáků či studentů. Jsem držitelem českého národního průkazu průvodce II. stupně.

Olga Žáková - průvodkyně - Regensburg

Olga Žáková - průvodkyně - Regensburg

Jsem absolventkou Filosofické fakulty UK v Praze a ráda bych Vám nabídla své průvodcovské služby v Regensburgu. Ráda Vás provedu městem a ukážu Vám jeho nejvýznamnější symboly. Nabízím vytvoření itineráře dle Vašich požadavků. Výklad přizpůsobím věku žáků či studentů. Jsem držitelem českého národního průkazu průvodce. Zkušenosti s průvodcovskou činností mám již od roku 1990.

1 2 3 4 ... 12 > >>