Kraje

Označit vše

Témata

Označit vše

Výlety

Muzeum - Becherovka Original

Muzeum - Becherovka Original

Čekají na Vás i historické láhve Becherovky a mnoho dalšího. Interaktivní část expozice Vám umožní prohlédnout a nasát vůni bylinek a koření, ze kterých se Becherovka vyrábí, nebo se za pomocí virtuální reality přenést přímo ke stáčecí lince. Poznejte dědictví Becherovky a jedinečný proces výroby, který je zahalen tajemstvím obklopující slavný recept, který se od roku 1807 nezměnil.

Observatoř Milešovka

Observatoř Milešovka

Observatoř Milešovka je nejstarší horskou meteorologickou stanicí v ČR. Díky svému tvaru a lokalizaci je to zároveň největrnější stanice v ČR a také stanice s nejvyšším výskytem dnů s bouřkou a dnů s mlhou. Přednáška shrnuje historická i současná moderní měření na observatoři, specializovaná měření jsou vysvětlena na jednoduchých pokusech.

Státní hrad Kunětická hora

Státní hrad Kunětická hora

Existenci rozsáhlého středověkého hradu lze předpokládat již ve druhé polovině 14. století. Zpřístupněny jsou hradní interiéry, ke zhlédnutí je zde několik výstav. Na hradě probíhají časté kulturní akce. Pro děti je zde lákadlem chaloupka uhlíře Věňavy, v hradním paláci také sídlí drak. Prohlídka hradu je možná s průvodcem i samostatně.

Perníková chaloupka

Perníková chaloupka

Hledáte originální výlet pro děti i pro dospělé za hranice všedních dnů? Navštivte KRÁLOVSTVÍ PERNÍKU®, jež se nachází v moři zeleně pod hradem Kunětická hora u Pardubic! Zakoupením vstupního víza získáte právo aktivně se zúčastnit klubového zážitkového programu v roli Jeníčků a Mařenek na návštěvě u paní Ježibaby.

MUZEUM VÝROBY HRAČEK

MUZEUM VÝROBY HRAČEK

Exkurze výrobou dřevěných hraček a kreativní dílny pro děti.


1 2 3 4 ... 78 > >>