Kraje

Označit vše

Témata

Označit vše

Výlety

Muzeum Karla Zemana

Muzeum Karla Zemana

Muzeum Karla Zemana představuje celoživotní dílo světově uznávaného filmového tvůrce a rovněž filmové triky, kterými proslavil českou kinematografii 20. století. Seznámíte se zde s filmy Karla Zemana jako je Cesta do pravěku, Vynález zkázy nebo Baron Prášil, prostudujete původní Zemanovy nákresy filmových scén, fotodokumentaci z realizace filmů a jeho filmové postupy. Expozice je koncipována jako malé filmové ateliéry, kde si vyzkoušíte na interaktivních prvcích, jak se tvořil film, zahrajete si motivační hru s pokladem na jejím konci nebo se natočíte ve známé scéně z Barona Prášila.

Náprstkovo muzeum asijských, afrických a amerických kultur

Náprstkovo muzeum asijských, afrických a amerických kultur

Náprstkovo muzeum asijských, afrických a amerických kultur je jedinou muzejní institucí v České republice, která se věnuje hmotnému i duchovnímu odkazu neevropských civilizací. Trvale tak upozorňuje na stálé a nezastupitelné místo mimoevropských národů ve světových dějinách.

Národní technické muzeum

Národní technické muzeum

Programy pro děti, žáky a studenty se již staly běžnou součástí nabídky muzea. Považujeme proto za užitečné Vás alespoň ve zkratce s těmito mimořádně úspěšnými lektorskými programy seznámit.

Národní divadlo

Národní divadlo

Pro školy a skupiny nabízíme tvůrčí dílny, které se vztahují k aktuálnímu repertoáru, či k historii Národního divadla a divadlu obecně. U každé dílny je uvedený min. a max. počet osob, místo i délka trvání a kontakt na lektorku, která program vede a podává k němu informace. Chystáte se přijet do Prahy na celý den a chtěli byste zkombinovat více programů nebo potřebujete probrat nabídku na míru? Napište nám a společně najdeme cestu, jak být divadlu blíž!

Národní galerie v Praze

Národní galerie v Praze

Pro studenty základních, středních, vyšších odborných a vysokých škol pořádáme celou řadu vzdělávacích kurzů. Plánujete se svou třídou návštěvu NGP? Využijte naši nabídku vzdělávacích programů ke sbírkovým expozicím nebo k výstavám pro školní skupiny. Programy v galerii připravují zkušení pedagogové, umělci a historici umění. Již několik desítek let zprostředkováváme umění, hledáme různé způsoby, jak se s uměním setkat. Věříme, že nadchneme pro umění i vás. Vyzkoušejte, že v galerii se učí efektivně a zábavně.

1 2 3 4 ... 112 > >>