Pension Bílý Hořec

Pension Bílý Hořec

Rodinný pension v Krkonoších se stravováním až pro 42 osob ve dvou apartmánech a osmi pokojích, každý včetně sociálního zařízení.

Kapacita ubytovacího zařízení

42 lůžek v osmi 2 až 5ti lůžkových pokojích, každý s vlastní koupelnou a wc a dvou apartmánech s kuchyňkou. 

Forma stravování

Standartně nabízíme snídaně a večeře, tedy polopenze, ale pro školy nebo skupiny plný stravovací režim plná penze včetně svačin a pitného režimu, tedy snídaně - svačina - oběd - svačina - večeře, možnost různých kombinací, balíčky dle denního programu nebo i dovoz jídla když je potřeba. Vše je na dohodě a požadavcích. Garantujeme výbornou kuchyni, kuchař pracoval celý život v Pražských restauracích

Umístění sociálního zařízení

Každý pokoj a apartmány včetně vlastní koupelny a wc, na pokojích sprchové kouty, na apartmánu vany.

Lyžařské vleky a běžkařské tratě

Skiareál Dolní Dvůr 3km, skibus jezdí na objednání, další skiareál Strážné cca 5km, zde je též možnost skibusu. V dojezdové vzdálenosti autobusem, kdy zastávka je 50m od pensionu jsou další skiareály cca 8km Černý důl, Herlíkovice, Kněžický Vrch, Bubákov. Skiareál Špindlerův mlýn 15km. 

Kam na výlet - tipy na výlety

V zimním období je zde mnoho možností vycházek a výletů za čerstvým vzduchem jak pěšky, tak na běžkách či skialpech. Při příznivých sněhových podmínkách jsou běžecké tratě téměř od domu, kdy stopa je protahována směrem na Vrchlabí a až do Černého dolu. Ve Vrchlabí je pak celou zimu udržovaná běžkařská dráha. Můžeme též doporučit sáňkařské dráhy z Černé Hory  nebo při nepřízni počasí aquapark ve Vrchlabí či nová velice zajímavá expozice o Krkonoších a Národním parku KRNAP.

Dostupnost ubytovacího zařízení

Skvělá dostupnost po celou zimu, jsme na okraji horské obce Horní Lánov, cesta je upravena a dostupnost je se zimními pneu bez řetězů, parkování před pensionem na našem parkovišti.  Parkování je součástí ubytování.

Ceník

Ubytování s plnou penzí od dvou nocí, ceny pro první stupeň 740,- kč, druhý stupeň 790,- Kč, studenti 890,- nebo dle poptávky. Při ubytování na 4 a více nocí při obsazenosti min 35 dětí je cena snížena o 50,- Kč na os a noc. Vždy platí, že na každých 10 žáků je jeden doprovod zdarma a ostatní za cenu žáka. Vše je na dohodě a dalším jednání.