Leo Express - vlaková doprava

Leo Express - vlaková doprava

Naše vlaky se prohání po českých, slovenských a polských kolejích. Naše vlaky vás vezmou do Olomouce, Ostravy, Zábřehu na Moravě, do Polska do města Kraków a do mnoha dalších měst. Připojit na WiFi se můžete ve vlaku kdekoliv, stejně tak si u každého sedadla nabijete v zásuvce svá elektronická zařízení. Občerstvení si můžete zakoupit u naší ochotné obsluhy, ve vyšších třídách ho máte zdarma.

Kde si můžu jízdenku zakoupit?

www.le.cz

Kam jezdíte?

Vlaky Leo Express můžete jet na výlet do Polska do města Kraków. Odvezeme vás také do Ostravy, kde si můžete prohlédnout Slezskoostravský hrad, Vyhlídkovou věž Nové radnice v Ostravě či víceúčelové zařízení Loděnice Ostrava. Dále můžete cestovat našimi vlaky do Olomouce, kde můžete navštívit Muzeum umění Olomouc. Dále vás odvezeme do Zábřehu na Moravě ve kterém můžete navštívit Muzeum Zábřeh. 

Jak stornovat jízdenku?

Na každé jízdence najdete kód jízdenky a také její storno kód, které zadáte do formuláře pro zrušení jízdenky.

Jízdenky můžete také pohodlně stornovat ve Smile Club. Stačí se přihlásit a vybrat si jednu z vašich aktivních jízdenek. Peníze vám vrátíme v leo kreditech bez poplatku. U kombinované platby je storno možné pouze do leo kreditů.

Je možné přepravovat větší zavazadla / jízdní kola / lyže / snowboardy?

Ano, přepravujeme všechno z výše zmíněného. Podrobnosti najdete na stránkách Přeprava zavazadel, Přeprava jízdních kol ve vlacích a Přeprava lyží a snowboardu.