Země

Zahraniční výlety

Renata Nikola - průvodkyně - Řím a Vatikán

Renata Nikola - průvodkyně - Řím a Vatikán

Jsem autorizovaná, tedy oficiální místní průvodkyně v Itálii a ve Vatikánu. Provázím především Řím, kde trvale žiju.Zde jsem vystudovala historii a italský jazyk. Jsem také oficiální průvodkyní ve Vatikánských muzeích. Je to má hl.pracovní činnost.Provázím skupiny ck, školní poznávací zájezdy, ale také privátní klienty.

Šárka Finková - průvodkyně - Itálie

Šárka Finková - průvodkyně - Itálie

Držitelka Českého národního průkazu průvodce II. stupně a zároveň držitelka kvalifikace pro poskytování průvodcovských služeb na území Itálie (v exteriérech). Ráda Vás provedu známými i méně známými místy a městy regionů Kampánie, Kalábrie, Sicílie, Toskánsko, Marche, Umbria, Ligurie, či městy jako je Řím, Benátky, Verona, Perugia, Assisi, San Marino, Urbino. Mým cílem není zahltit turistu informacemi a letopočty, ale otevřít mu oči a srdce, aby mohl vnímat genia loci každého jedinečného místa.

Michal Hrazdil - průvodce - Řím

Michal Hrazdil - průvodce - Řím

Kvalifikovaný průvodce (držitel českého národního průkazu průvodce II. stupně) Kvalifikace (s ohlášením na ministerstvu v Římě) a mnoholetá zkušenost pro poznávací zájezdy do Itálie.

Zdenka Finamore - průvodkyně - Benátky

Zdenka Finamore - průvodkyně - Benátky

Jsem licencovaný průvodce s českým národním průkazem průvodce II. stupně a ráda bych Vám nabídla své průvodcovské služby v Benátkách. Vytvořím Vám itinerář na míru dle Vašich požadavků, provedu Vás městem a ukážu Vám nejznámější charakteristické symboly Benátek. Výklad přizpůsobím věku žáků či studentů.

Věra Stará - průvodkyně - Řím

Věra Stará - průvodkyně - Řím

Jmenuji se Věra Stará a ráda bych Vám nabídla své průvodcovské služby v Římě. Jsem licencovaný průvodce s českým národním průkazem průvodce. Ráda Vám vytvořím itinerář na základě vašich požadavků a zajistím vstupy pro školní či jiné kolektivy. Výklad přizpůsobým žákům dle věku. Nabízím také zajištění vhodného ubytování.

1 2 3 > >>