Země

Zahraniční výlety

Milan Křenek - průvodce - Vídeň

Milan Křenek - průvodce - Vídeň

Provádím ve Vídni. Jsem ing elektrotechniky, docent pedagogiky, jeden z nejznámějších pražských malířů, znalec dějin umění / malířství a architektura /. Jsem schopen na základě telefonického rozhovoru s pedagogem naplánovat zajímavou trasu.

Milan Křenek - průvodce - Salcburk

Milan Křenek - průvodce - Salcburk

Provádím v Salcburku. Jsem ing elektrotechniky, docent pedagogiky, jeden z nejznámějších pražských malířů, znalec dějin umění / malířství a architektura /. Jsem schopen na základě telefonického rozhovoru s pedagogem naplánovat zajímavou trasu.

Zdenka Finamore - průvodkyně - Vídeň

Zdenka Finamore - průvodkyně - Vídeň

Jsem licencovaný průvodce s českým národním průkazem průvodce II. stupně a ráda bych Vám nabídla své průvodcovské služby ve Vídni. Vytvořím Vám itinerář na míru dle Vašich požadavků, provedu Vás městem a ukážu Vám nejznámější charakteristické symboly Vídně. Výklad přizpůsobím věku žáků či studentů.

Zdenka Finamore - průvodkyně - Salcburk

Zdenka Finamore - průvodkyně - Salcburk

Jsem licencovaný průvodce s českým národním průkazem průvodce II. stupně a ráda bych Vám nabídla své průvodcovské služby v Salcburku. Vytvořím Vám itinerář na míru dle Vašich požadavků, provedu Vás městem a ukážu Vám nejznámější charakteristické symboly Salcburku. Výklad přizpůsobím věku žáků či studentů.

Tomáš Monczka - průvodce - Mauthausen

Tomáš Monczka - průvodce - Mauthausen

Jsem licencovaný průvodce s českým národním průkazem průvodce a rád bych Vám nabídnul své průvodcovské služby v koncentračním táboře Mauthausen. Zajímám se o historii, polštinu, osudy lidí během totalitních režimů, rád mluvím s pamětníky, rád se dozvídám a poznávám nové věci a bádám v oblasti Darktourismu. Kdo se moc ptá, moc se dozví! a to platí u průvodce dvojnásobně. Místo odjezdu je flexibilní dle Vašich požadavků.

1 2 3 > >>