Kraje

Označit vše

Školy v přírodě

Penzion Jana Hübnerová

Penzion Jana Hübnerová

Nabízíme ubytování ve dvou penzionech. Velký penzion s kapacitou 24 lůžek je položen v Albrechticích na krásném klidném místě na jižním svahu s výhledem na lesy Jizerských hor. Penzion nabízí moderní ubytování v Jizerských horách blízko horského střediska a sjezdovek. Malý penzion s kapacitou 14 + 2 lůžek byl uveden do provozu v r. 2000 jako nový a komfortně zařízený.

Chatová osada Oáza

Chatová osada Oáza

Chatová osada OÁZA se nachází ve Starých Splavech na jednom z nejkrásnějších míst Máchova jezera přímo uprostřed borového lesa, asi 15 minut chůze od písečné pláže Borný. Pro svou polohu je ideálním místem pro klidnou rodinnou dovolenou i s malými dětmi. V blízkosti chatové osady je několik restaurací, obchody s potravinami, hřiště na odbíjenou a půjčovna kol.

Chata U Myšáka

Chata U Myšáka

Celková kapacita chaty je 29 lůžek. Okolí je protkáno množstvím cyklotras a turistických stezek. Blízkost hranice přímo láká k výletům do malebných vesniček sousedního Německa. Nedaleko od chaty se nachází krásná přehrada Naděje, ve které je možné se v horkých dnech ochladit.

SEV STŘEVLIK Hejnice

SEV STŘEVLIK Hejnice

Kapacita 54 lůžek. K objektu patří výuková „Střevličí zahrada“, která se plně využívá pro programy a trávení volnočasových aktivit ubytovaných. Žáci jsou ubytováni v pokojích se sociálním zařízením na chodbách. Nabízíme výukové programy pro školy.

SEV OLDŘICHOV V HÁJÍCH

SEV OLDŘICHOV V HÁJÍCH

Ve Slunečním domě najdete ubytovnu s kapacitou 53 lůžek, jídelnu s kuchyní, šopík s environmentálními pomůckami a drobnými suvenýry a v suterénu se nachází i přírodovědná expozice „Jizerky všemi smysly“ s vybavenou učebnou. Včelí učebna se nachází v patře samostatného objektu. V okolí areálu jsou louky, lesy a potok Jeřice plně využívány v našich výukových programech. Potok také slouží dětem k letnímu osvěžení a přilehlá louka na chytání sluníčka. Nabízíme zde své vzdělávací programy včetně pobytových.

1 2 3 4 ... 6 > >>