Kraj

Okres

Doprava

SEKO BUS Plzeň s.r.o.

SEKO BUS Plzeň s.r.o.

Poskytujeme mezinárodní a vnitrostátní autobusovou dopravu na přání zákazníka. Disponujeme vysoce pohodlnými zájezdovými autobusy značek MERCEDES – BENZ Sprinter, MERCEDES – BENZ Travego, VDL Futura, IVECO Evadys o kapacitě 19, 49, 50 a 57 míst a linkovými autobusy značek SOR, RENAULT Master, MERCEDES – BENZ Sprinter o kapacitě 45 a 19 míst. Naše zájezdové autobusy jsou vybaveny bezpečnostními pásy, klimatizací, a splňují emisní normu EURO 5. Zájezdové autobusy MERCEDES – BENZ Travego, VDL Futura a IVECO Evadys jsou vybaveny WC.

Plzeňská dopravní

Plzeňská dopravní

Plzeňská dopravní s.r.o. nabízí pohodlnou, luxusní a bezpečnou mezinárodní i vnitrostátní autobusovou dopravu pro jednotlivce, firmy i cestovní kanceláře. Školní výlety: Ať už plánujete návštěvu divadla, poznávací výlet po památkách nebo krásách naší země, tábor nebo lyžařský výcvik, potřebujete pronájem autobusu. Děti spolehlivě a bezpečně odvezeme od školy, budeme k dispozici celý den a včas se vrátíme zpět. Disponujeme vozovým parkem s kapacitou 7 až 54 míst k sezení.

Petr Slavík

Petr Slavík

Poskytujeme vnitrostátní a mezinárodní dopravu osob mikrobusy s kapacitou 8 - 20 míst.

OK-BUS.CZ s.r.o.

OK-BUS.CZ s.r.o.

Firma ok-bus.cz se zabývá zejména vnitrostátní autobusovou dopravou. Nabízíme pronájem autobusů a minibusu s řidiči zejména pro dopravu zaměstnanců, na firemní či soukromé akce, školní výlety nebo plavání a školky v přírodě. Disponujeme širokým vozovým parkem s kapacitou až 57 míst k sezení.

Autobusová doprava - Kamil Kolář

Autobusová doprava - Kamil Kolář

Autobusová doprava Kamila Koláře v Plzni nabízí širokou paletu služeb. Specializuje se na vnitrostátní i mezinárodní zájezdovou dopravu a tudíž vám může nabídnout přepravní služby mikrobusem, nebo minibusem. Tyto služby nejčastěji využívají cestovní kanceláře, školy, školky i různé zájmové kroužky. Autobusová doprava disponuje minibusy a mikrobusy s kapacitou od 8 do 21 míst.

1 2 3 > >>