Kraj

Okres

Doprava

Autobusová doprava Jiří Bokr

Autobusová doprava Jiří Bokr

PŘEPRAVA PRO ŠKOLY A ŠKOLKY: Doprava na divadelní představení, plavání, výlety a další aktivity škol a školek.

IXEN Group s.r.o.

IXEN Group s.r.o.

Nabízíme dopravu nejmodernějšími zájezdovými autobusy značek Mercedes-Benz a Setra v obsaditelnosti od 7 do 81 míst.

Intertrans Plzeň, spol. s r. o.

Intertrans Plzeň, spol. s r. o.

Jsme česká dopravní firma, od roku 1993 najely naše autobusy miliony šťastných kilometrů. Zabýváme se jak vnitrostátní, tak i mezinárodní nepravidelnou autobusovou dopravou. Zajišťujeme zájezdovou dopravu u poznávacích zájezdů po Evropě i v tuzemsku, dopravu do přímořských letovisek, dopravu s cyklovleky a se skříňovými vleky, tematické zájezdy, dále dopravu: exkurze, divadla, výlety pro seniory, dopravu pro školky, ZŠ, SŠ i VŠ, školy v přírodě, adaptační a lyžařské kurzy, dopravu pro sportovní kluby.

DaTa EXPRES, a.s.

DaTa EXPRES, a.s.

DaTa EXPRES a.s. je dopravní společností, která provozuje nepravidelnou osobní dopravu v rámci České republiky i celé Evropy. Pro osobní dopravu jsou používány různé kategorie a typy vozidel tak, aby mohl být uspokojen každý zájemce. K dispozici jsou tedy osobní automobily pro přepravu malého počtu osob, přes mikrobusy, minibusy až po autobusy s kapacitou 57 osob. ..

ČSAD Plzeň s.r.o.

ČSAD Plzeň s.r.o.

Nabízené služby: nepravidelná (zájezdová) autobusová doprava vnitrostátní i zahraniční, cyklodoprava (vleky s kapacitou 12 až 44 jízdních kol) v tuzemsku i po Evropě.