Kraj

Okres

Doprava

AD Chybík

AD Chybík

Zajišťujeme dopravu po celé Evropě, ale také po naší krásné České zemi (např.vodácké a cyklistické kurzy, odvozy do škol v přírodě, tábory aj.).Pravidelně jezdíme se školami na školní výlety. Disponujeme autobusy s kapacitou 20 + 1, 69 + 1 + 1, 49 + 1 + 1, 59 + 1 + 1, 57 + 1 + 1 a 53 + 1 + 1 míst.

Davrichtran s.r.o.

Davrichtran s.r.o.

Autobusovou dopravu provozujeme malým autobusem Mercedes Sprinter s kapacitou 23 míst, který je vhodný pro menší kolektivy. Dále pak zájezdovým autobusem Mercedes Tourismo s kapacitou 49 míst, a ve spolupráci autobusem Mercedes Tourismo s kapacitou 51 míst.

Autobusová doprava Radim Holub

Autobusová doprava Radim Holub

Provozujeme mezinárodní a vnitrostátní nepravidelnou zájezdovou dopravu, školní výlety, lyžařské kurzy, firemní akce, vinné sklípky, pobytové zájezdy a jiné. Vlastníme vozy s kapacitou 51, 51, 19, 8 míst + přívěsný vozík. Vozy jsou vybaveny tažným zařízením, klimatizací, kávovarem, tv, dvd, lednicí atd.

MIDIBUS, s.r.o.

MIDIBUS, s.r.o.

Přeprava autobusy s obsaditelností 8, 14, 20, 32, 45 a 56 míst. Nabízíme komfortně vybavené autobusy značky Bova, Man, Mercedes, Karosa, Neoplan atd. poskytující cestujícím naprosté pohodlí při cestování i na větší vzdálenosti. 

Jiří Pindur - autobusová doprava

Jiří Pindur - autobusová doprava

Specializujeme se na příležitostnou přepravu pohodlnými a plně vybavenými autobusy kamkoliv po České republice, nebo také napříč Evropou. K dispozici máme dva autobusy s kapacitou 54 míst. 

1 2 > >>