Kraj

Okres

Ubytování

Penzion Rohožník

Penzion Rohožník

Náš penzion nabízí komfortní a zároveň levné ubytování v Praze. Nabízíme výhodné ubytování v Praze, které je vhodné pro jednotlivce, turisty, velké skupinové zájezdy, pro nejrůznější firemní akce a firemní zaměstnance, rodinná setkání atp. Penzion Rohožník má 37 různorodých pokojů a apartmánů. K dispozici jsou jedno až pěti lůžkové, prostorné apartmány, z nichž každý disponuje balkonem a vlastním sociálním zařízením. Některé apartmány mají k dispozici také kuchyňku. Každá kuchyň je vybavená lednicí, mikrovlnkou a rychlovarnou konvicí. Všechny pokoje disponují TV s kabelovou televizí a Wi-Fi.

Hostel Mikoláše Alše

Hostel Mikoláše Alše

Celková kapacita hostelu je 34 pokojů. Hostel se nachází na „Letné“ v bezprostřední blízkosti centra Prahy mezi dvěma stanicemi metra a s výbornou dopravní dostupností jak do centra, tak i na periferii města. K Pražskému hradu je to pěšky 30 minut. 

Koleje a menza ČZU v Praze

Koleje a menza ČZU v Praze

V rámci kampusu ČZU se mohou hosté ubytovat na čtyřech kolejích - Kolej A, Kolej BCD, Kolej EFG a Kolej JIH. Ubytovat na kolejích se lze celoročně na hotelových pokojích.

Hostel Charles Bridge

Hostel Charles Bridge

Malý romantický hostel umístěný v srdci historického centra Prahy. Víc v centru už to nejde: budete bydlet přímo u Malostranské věže Karlova mostu. Nabízíme ubytování v nedávno renovovaných plně vybavených apartmánech a dormech. Všechny pokoje jsou vybavené kuchyní, Wi-fi a všemi službami, které vám zpříjemní váš pobyt v Praze. Vysokorychlostní internet je dostupný v celém hostelu.Dějiny budovy sahají do pozdního 14. století, dům je součástí památkové rezervace UNESCO. 

Penzion Betel

Penzion Betel

Ubytovací kapacita je 18 lůžek. Penzion nacházející se na rozhraní malebných pražských Vinohrad a Vršovic je koncipován jako otevřený prostor pro klidné a příjemné přespání nad střechami Prahy. Podkrovní jedno, dvou- a třílůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím, společnou kuchyní a prosluněným odpočinkovým obývákem přímo vybízejí k láskyplnému pozastavení od shonu nedalekého centra Prahy.

1 2 3 4 > >>