Země

Zahraniční výlety

Věra Stará - průvodkyně - Londýn

Věra Stará - průvodkyně - Londýn

Jmenuji se Věra Stará a ráda bych Vám nabídla své průvodcovské služby v Londýně. Jsem licencovaný průvodce s českým národním průkazem průvodce. Ráda Vám vytvořím itinerář na základě vašich požadavků a zajistím vstupy pro školní či jiné kolektivy. Výklad přizpůsobým žákům dle věku. Nabízím také zajištění vhodného ubytování.

Michala Ondrušková - průvodkyně - Oxford

Michala Ondrušková - průvodkyně - Oxford

Jsem licencovaným průvodcem cestovního ruchu v evropských destinacích. Asi nejslavnější univerzitní město na světě je opravdu kouzelné - a nejen kvůli tomu, že jídelna jedné ze zdejších kolejí se objevila ve filmech o Harry Potterovi. Mám praxi také jako průvodce školních zájezdů, delegát a trenér mládeže, takže mám s dětmi bohaté zkušenosti. Snažím se přizpůsobit výklad věku a situaci, přesto však tak, aby si děti z výletu odnesly nejen zážitky, ale i znalosti. Mohu také vytvořit itinerář na míru. Pomohu také vykomunikovat vstupy a další rezervace.

Michala Ondrušková - průvodkyně - Stratford nad Avonou

Michala Ondrušková - průvodkyně - Stratford nad Avonou

Jsem licencovaným průvodcem cestovního ruchu v evropských destinacích. Stratford nad Avonou - město Shakespeara. Navštívíme nejen jeho dům, ale i místo posledního odpočinku. Aby náš výlet nebyl pro děti nudný, půjdeme se podívat do motýlí farmy, kde se ale můžete skamarádit například i s hadem. Mám praxi také jako průvodce školních zájezdů, delegát a trenér mládeže, takže mám s dětmi bohaté zkušenosti. Snažím se přizpůsobit výklad věku a situaci, přesto však tak, aby si děti z výletu odnesly nejen zážitky, ale i znalosti. Mohu také vytvořit itinerář na míru. Pomohu také vykomunikovat vstupy a další rezervace.

Michala Ondrušková - průvodkyně - Canterbury

Michala Ondrušková - průvodkyně - Canterbury

Jsem licencovaným průvodcem cestovního ruchu v evropských destinacích. Starobylé město se slavnou katedrálou je plné kouzelných uliček, historických domů, a zřejmě také obchůdků se suvenýry. Je ideální na půldenní zastávku. Mám praxi také jako průvodce školních zájezdů, delegát a trenér mládeže, takže mám s dětmi bohaté zkušenosti. Snažím se přizpůsobit výklad věku a situaci, přesto však tak, aby si děti z výletu odnesly nejen zážitky, ale i znalosti. Mohu také vytvořit itinerář na míru. Pomohu také vykomunikovat vstupy a další rezervace.

Michala Ondrušková - průvodkyně - Beaulieu

Michala Ondrušková - průvodkyně - Beaulieu

Jsem licencovaným průvodcem cestovního ruchu v evropských destinacích. Tato vesnička je tak trochu skrytým klenotem jižní Anglie. Přitom tu máte možnost navštívit Národní muzeum aut s dechberoucími sbírkami, které zaujmou nejen milovníky motorů, ale i stále ještě obydlené panské sídlo. Cestou k vesnici pojedeme pomalu, protože vede přes vřesoviště s divokými poníky. Mám praxi také jako průvodce školních zájezdů, delegát a trenér mládeže, takže mám s dětmi bohaté zkušenosti. Snažím se přizpůsobit výklad věku a situaci, přesto však tak, aby si děti z výletu odnesly nejen zážitky, ale i znalosti. Mohu také vytvořit itinerář na míru. Pomohu také vykomunikovat vstupy a další rezervace.

1 2 > >>