Kraj

Okres

Doprava

Tomáš Záviš

Tomáš Záviš

Naše firma se specializuje na služby spojené s přepravou osob, v této oblasti fungujeme  již od roku 1995. Přepravu zajišťujeme minibusy s kapacitou 16 + 1, 20 + 1, 31 + 1. Všechna vozidla jsou vybavena klimatizací.

Dopravní podnik města České Budějovice, a.s.

Dopravní podnik města České Budějovice, a.s.

Podnikatelským subjektům, institucím, školám i soukromým osobám nabízíme možnost zajištění přepravy skupiny osob: nepravidelná doprava do 50km, sportovní akce, svatby, pohřby, odvoz na společenské akce a plesy, doprava na firemní akce apod. Dopravu zajistíme moderním vozovým parkem: Iveco Daily LE 37, Iveco Daily LF 38, Volvo 7900 LAH, Heuliez GX 137, Irisbus Arway 12,8, Iveco Crossway.

CBM Logistik

CBM Logistik

Silniční doprava: zájezdový autobus

ČSAD AUTOBUSY České Budějovice a.s.

ČSAD AUTOBUSY České Budějovice a.s.

Nabízíme nepravidelnou dopravu zájezdovými autobusy Mercedes Benz Tourismo FHD (kapacita: 57), Neoplan 1218 HDL (kapacita: 59) a Setra 417GT-HD (kapacita: 57+2).

GregorBus

GregorBus

Nabízíme vnitrostátní i mezinárodní autobusovou dopravu vozy Renault FR 1  GTX (50 osob), Irisbus ILIADE RTX (50 osob), Setra HD 309 (34 osob), Ford Transit (13 osob). Busy jsou vybaveny bezpečnostními pásy na všech sedadlech především pro naše nejmenší zákazníky. Naší ceněnou specializací je zajišťování školních zájezdů s Wi-Fi připojením autobusu v CZ.