Kraj

Okres

Doprava

Autobusová doprava UNITED BUSES

Autobusová doprava UNITED BUSES

PRO ŠKOLY A ŠKOLKY: Školní výlety, exkurze, sportovní akce, na výstavy i za kulturou. Cestujte bezpečně. Vybrat si můžete z široké nabídky malých i velkých autobusů pro školy. Nabízme vám kompletní servis přepravních služeb do ČR i zahraničí. "Děti bychom nikdy neposadili do starých autobusů, stejně jako je do školy rodiče nevozí ve starých autech".

Tomáš Záviš

Tomáš Záviš

Naše firma se specializuje na služby spojené s přepravou osob, v této oblasti fungujeme  již od roku 1995. Přepravu zajišťujeme minibusy s kapacitou 16 + 1, 20 + 1, 31 + 1. Všechna vozidla jsou vybavena klimatizací.

Autobusová doprava Jan Damašek

Autobusová doprava Jan Damašek

Autobusy a minibusy v našem vozovém parku jsou různých velikostí: Mercedes-Benz SPRINTER (17+1 míst, 20+1 míst), Mercedes Benz  TOURINO (32+1+1 míst), Neoplan - Zájezdový autobus, 49+1+1 míst.

GW BUS

GW BUS

Společnost GW BUS zajišťuje v rámci nepravidelné autobusové dopravy přepravu osob po ČR a EU. Nabízíme plně vybavené a pohodlné autobusy až pro 49 cestujících s možností přepravy jízdních kol. Profesionální a individuální přístup k zákazníkovi je samozřejmostí. Pro více informací použijte poptávkový formulář.

Dopravní podnik města České Budějovice, a.s.

Dopravní podnik města České Budějovice, a.s.

Podnikatelským subjektům, institucím, školám i soukromým osobám nabízíme možnost zajištění přepravy skupiny osob: nepravidelná doprava do 50km, sportovní akce, svatby, pohřby, odvoz na společenské akce a plesy, doprava na firemní akce apod. Dopravu zajistíme moderním vozovým parkem: Iveco Daily LE 37, Iveco Daily LF 38, Volvo 7900 LAH, Heuliez GX 137, Irisbus Arway 12,8, Iveco Crossway.

1 2 > >>