Kraj

Okres

Doprava

Autobusová doprava Martin Prošek

Autobusová doprava Martin Prošek

Naše společnost Vám nabízí jen ty nejkvalitnější služby v autobusové přepravě osob v České republice tak po celé Evropě. Naše společnost se zabývá autobusovou přepravou osob v České republice tak po celé Evropě luxusními autobusy: Scania - počet míst 55 + 2, Volvo - počet míst 51 + 2, Volvo - počet míst 63 + 2. Autobusy splňují emisní normy 4+, 5+ pro vjezd do všech evropských měst, samozřejmostí jsou bezpečnostní pásy na každém sedadle, k dispozici máme velkoprostorový vlek a SKI BOX. Zajišťujeme dopravu také pro školky a školy.

Š&M Kreibich s.r.o.

Š&M Kreibich s.r.o.

Pro své zákazníky poskytujeme níže uvedené služby: vnitrostátní a mezinárodní autokarová doprava, poznávací a pobytové zájezdy, školní výlety, exkurze, vodácké a lyžařské zájezdy. Naše vozy pro osobní silniční přepravu disponují velkým zavazadlovým prostorem, funkční klimatizací, pohodlnou vzdáleností mezi sedadly, polohovacími sedačkami, toaletou.

Autobusová doprava Vladimír Brát

Autobusová doprava Vladimír Brát

Nabízíme služby v oblasti tuzemské a mezinárodní autobusové dopravy.

Autobusová doprava Jan Mrázek

Autobusová doprava Jan Mrázek

Autobusová doprava Jan Mrázek úspěšně podniká v oblasti dopravy již přes 20 let. Zabýváme se jak tuzemskou tak i mezinárodní autobusovou dopravou. Disponujeme minibusy a autobusy s kapacitou 8 - 50 míst. Během uplynulých let jsme získali mnoho praktických zkušeností s různými typy dopravy jako např.: školní výlety, podnikové zájezdy.

Dopravní podnik města Hradce Králové

Dopravní podnik města Hradce Králové

Nabízíme vnitrostátní i mezinárodní dopravu luxusními busy MAN a dálkovým busem SOR se zkušenými řidiči.

1 2 > >>