Kraj

Okres

Ubytování

Turistická ubytovna ZŠ Mikulov

Turistická ubytovna ZŠ Mikulov

Škola je provozovatelem turistické ubytovny s kapacitou 46 lůžek. Pokoje disponují 1 x 2 lůžky, 1 x 5 lůžky, 1 x 6 lůžky, 2 x 7 lůžky, 1 x 8 lůžky a 1 x 11 lůžky. Větším skupinám osob nabízíme i stravování se snídaní, případně polopenzí či plnou penzí. Mikulov a jeho okolí je ideálním cílem školních výletů.

Ubytovací zařízení GSS Mikulov

Ubytovací zařízení GSS Mikulov

Ubytovací zařízení GSS Mikulov se nachází v prostorách domova mládeže Gymnázia a střední odborné školy Mikulov, příspěvkové organizace a je situováno v klidové zóně vzdálené 10 minut pěší chůze od historického centra města Mikulov. Objekt disponuje 37 lůžky ve struktuře – 1 jednolůžkový, 9 dvoulůžkových a 6 třílůžkových pokojů. Pokoje jsou pro hosty povlečené, na pokojích nejsou k dispozici ručníky. Sociální zařízení se nachází na patře zvlášť pro ženy a muže, stejně jako vybavená kuchyňka. Na chodbě je k dispozici bezplatné WiFi připojení. Součástí areálu je i uzavřené parkoviště, fotbalové a volejbalové hřiště. Pro cyklisty se najde i dostatek prostoru na uložení kol. V případě zájmu je možno připravit snídaně, večeře, v naší jídelně nebo v létě na terase spojené s grilováním apod.

Ubytovna Mikulov

Ubytovna Mikulov

Celková kapacita je 31 lůžek. Ubytovna nabízí cenově výhodné ubytování pro zájezdy, školní výlety, rodiny s dětmi, pěší turisty i cykloturisty. Ubytovna je umístěna 200 m od vlakového a autobusového nádraží. K dispozici jsou dvou až sedmilůžkové pokoje, společné sociální zařízení a kuchyňka.

Turistická ubytovna - ZŠ Dolní Věstonice

Turistická ubytovna - ZŠ Dolní Věstonice

Ubytovací kapacita je 50 lůžek. Nabízíme Vám služby v kategorii turistického ubytování určeného především: pro školní akce - školní výlety, exkurze, tábory, ubytování při cyklistickém putování, vzdělávací pobyty přírodovědného a kulturně historického charakteru.

Hostel na náměstí

Hostel na náměstí

Nabízíme ubytování v Mikulově. 

1 2 > >>