Kraj

Okres

Doprava

TOROS doprava, s.r.o.

TOROS doprava, s.r.o.

Nabízíme spolehlivou autobusovou dopravu v tuzemsku i zahraničí našimi autobusy pro 45 až 50 osob a mikrobusem FORD TRANZIT pro 14 osob. Přepravujeme skupiny osob na školní výlety, sportovní utkání, umělecké skupiny.

Autobusová doprava - VENTO LINE

Autobusová doprava - VENTO LINE

V současné době můžeme nabídnout našim zákazníkům z našeho autoparku 12 luxusních a prověřených vozidel. O Vaše pohodlí se také postará náš tým profesionálních a školených řidičů, kteří Vás bezpečně dopraví na určené místo.

Václav Fibich - osobní autodoprava, s.r.o.

Václav Fibich - osobní autodoprava, s.r.o.

Nabízíme osobní přepravu v Brně a okolí. Zajišťujeme osobní dopravu pro školy a školky (dopravu na divadelní představení, sportovní akce, výlety a exkurze, školy v přírodě). Disponujeme minibusy Mercedes 12 + 1 osob, Mercedes 15 + 1 osob, Mercedes 20 + 1 osob.

Poznejvic s.r.o.

Poznejvic s.r.o.

Jsme dopravní firma provozující vnitrostátní a mezinárodní autobusovou dopravu od roku 2011. Našimi zákazníky především jsou:organizované skupiny, mateřské školy, základní a střední školy, sportovní kluby, turistické a zájmové oddíly a jiné. Naše autobusy jsou vybaveny bezpečnostními pásy. Můžete počítat se vstřícnými a ochotnými řidiči s profesionálním přístupem a letitou praxí v řízení autobusu. Disponujeme autobusy MAN Lion´sRegio L s kapacitou 59 míst a autobusem značky Karosa Axer s kapacitou 51 míst.

Autobusová doprava Jiří a Jakub Zámkovi

Autobusová doprava Jiří a Jakub Zámkovi

Autobusová doprava Jiří a Jakub Zámkovi vznikla v roce 2001.

1 2 > >>