Kraj

Okres

Doprava

Likotour

Likotour

Rezervujte si autobus pro Váš zájezd. Autobus MAN Lions´s Coach C, počet míst: 55+2. Výbava: klimatizace, WC, DVD, televize, polohovatelná sedadla, bezpečnostní pásy, bar s teplými a studenými nápoji.

Petr Liška s.r.o.

Petr Liška s.r.o.

Zajištění dopravy pro sportovní kluby, školky, školy. Naše Vozy: Midibus Isuzu Novo Lux pro 29 cestujících, Minibus Mercedes Sprinter pro 20 osob + řidič.

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA – Petr STŘEŠTÍK

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA – Petr STŘEŠTÍK

Autobusová doprava byla založena v roce 1996 majitelem Petrem Střeštíkem a již téměř 20 let Vám zajišťuje kvalitmí autobusovu dopravu.Vozidla splňují přísné emisní normy E 4, čímž šetří naše životní prostředí. Vozový park: MAN - kapacita 50+1, VW Crafter 19+1. Autobusy jsou vybaveny bezpečnostními pásy na všech sedadlech.

LECHNER CZ, s.r.o.

LECHNER CZ, s.r.o.

Společnost LECHNER CZ Vám nabízí přepravu komfortními dálkovými autobusy s kapacitou 49-78 míst. Autobusy jsou také vhodné pro různé zájmové účely, pro firmy, instituce, školy a pod. Autobusy jsou plně klimatizované s tónovanými skly. S maximálním prostorem mezi sedadly 83 cm (třída ****). Komfortní sedadla vybavena bezpečnostními pásy, každé sedadlo má individuální osvětlení. K dispozici je DVD přehrávač s několika obrazovkami. Každý autobus má bohatý úložný prostor a na palubě je toaleta.

Autobusová doprava ROZSÍVAL

Autobusová doprava ROZSÍVAL

Naše autobusy jsou udržovány v perfektním technickém stavu a splňují náročné emisní limity, čímž šetříme životní prostředí a umožňujeme levněji cestovat do zemí, kde jsou tyto normy nutnou podmínkou pro vjezd autobusů do některých měst bez dodatečných citelných poplatků (např. Německo, Anglie). V našem vozovém parku se nacházejí autobusy se standartní i nadstandartní výbavou, jako jsou LCD televize s DVD přehrávačem, toalety, lednice nebo kuchyňka. Každý autobus je zaroveň vybaven klimatizací, tónovanými skly, navigací a ke všem autobusům je možné připojit přívěs.

1 2 3 4 5 > >>