Kraj

Okres

Doprava

ROYAL BUS s.r.o.

ROYAL BUS s.r.o.

Vozový park: TEMSA Opalin (30 míst pro cestující, bezpečnostní pásy), NEOPLAN Tourliner (49 míst pro cestující, bezpečnostní pásy), Iveco Arway (49 míst pro cestující, bezpečnostní pásy), SETRA 315 GT-HD (49 míst pro cestující, bezpečnostní pásy).

Dopravní podnik města Jihlavy

Dopravní podnik města Jihlavy

Nabízíme služby: pronájem zájezdových autobusů, midibusů a městských autobusů pro cestovní kanceláře a organizované skupiny. Disponujeme zájezdovými autobusy s kapacitou 22 - 51 osob.

ICOM transport a.s.

ICOM transport a.s.

V rámci služeb autobusové zájezdové dopravy nabízíme komfort a bezpečnost v NEJMODERNĚJŠÍCH autobusech. Samozřejmostí jsou zkušení řidiči autobusů, kteří svojí vstřícností a ochotou společně s nejlepší technikou zaručují bezpečnou jízdu a především spokojenost našich zákazníků. Díky kvalitnímu vozovému parku, vyčleněnému pro autobusovou zájezdovou dopravu, jeho velikosti a spolehlivosti, vyhovíme každému zákazníkovi. Umíme zareagovat i na poslední chvíli.

Autobusová doprava HUSTÁK

Autobusová doprava HUSTÁK

Nepravidelná zájezdová autobusová doprava je naší hlavní činností, kterou se zabýváme již od založení společnosti, roku 1990. Dopravu zajišťujeme nejmodernějšími autobusy, které vám po celou cestu nabízejí maximální komfort. Zájezdové autobusy jsou vybaveny klimatizací, toaletou, luxusními sedačkami, DVD, Wi-Fi připojením na území EU, lednicí a zásuvkami 230 V. Přepravy provádíme vozy s kapacitou od 8 do 60 míst. Našimi klienty jsou firmy, cestovní kanceláře, školy, sportovní  kolektivy a další subjekty včetně fyzických osob.