Kraj

Okres

Doprava

Revi Travel s.r.o.

Revi Travel s.r.o.

Nabízíme dopravní služby vlastními vozy pro 2 – 60 osob.

Radomír Haas - SPORTBUS

Radomír Haas - SPORTBUS

Jsme česká firma se sídlem v Ústí nad Labem a od roku 1992 provozujeme autobusovou zájezdovou dopravu v České republice i po celé Evropě. Máme autobusy a mikrobusy různé kapacity. Častými klienty jsou nejen české školy, školky a univerzity, ale také německé školy z pohraničních oblastí. Zajišťujeme dopravu na školní výlety, školy v přírodě, lyžařské zájezdy, zahraniční zájezdy.

PELÁNBUS

PELÁNBUS

Mezinárodní a vnitrostátní autobusová doprava. Nabízíme autobusy od 19 - 79 míst. Zajišťujeme kompletní autobusovou dopravu v tuzemsku i v zahraničí včetně linkové přepravy. Sedačky, které jsou sklopné a výsuvné do boku jsou opatřeny dvou nebo tříbodovými bezpečnostními pásy. 

Autobusová doprava - Dalibor Hlavenka

Autobusová doprava - Dalibor Hlavenka

Nabízím osobní vnitrostátní i mezinárodní autobusovou dopravu osob. Zajišťuji přepravu na školní výlety, sportovní akce, svatby, večírky různé firemní akce. Vozový park obsahuje 1 tranzita, 4 mikrobusy a 2 velké autobusy.

IveRia - TRAVEL s.r.o.

IveRia - TRAVEL s.r.o.

Nabízíme vnitrostátní a mezinárodní dopravu. Vlastníme  3 autobusy SCANIA IRIZAR (pro 67 osob) r.v. 2015, 2016 a 2020.Autobusy jsou vybaveny:  kávovarem, televizí, klimatizací a každý má WC, sedačky jsou polohovatelné, v každém z autobusů jsou bezpečnostní pásy. 

1 2 > >>