Kraje

Označit vše

Témata

Označit vše

Výlety

Muzeum Napajedla

Muzeum Napajedla

Muzeum Napajedla v Novém Klášteře láká jak malé návštěvníky na stálou expozici hraček, tak i dospělé na expozice o historii a krátkodobé výstavy historického i uměleckého charakteru.
Muzeum Napajedla sídlí v někdejším klášteře Milosrdných sester sv. Kříže, kam bylo po rekonstrukci v letech 2011-2013 umístěno spolu s informačním centrem, knihovnou a kavárnou. Do muzea lze přijet také na kole po cyklostezce nebo lodí po Baťově kanálu.

Ranč Bučiska

Ranč Bučiska

Nabídka služeb: Péče o koně - Praktická péče o koně,čištění,zaplétání; Prohlídka stájí s výkladem - Velice poutavá prohlídka stájí s množstvím informací o koních,jejich životě,péči,údržbě a to vše spojené s osobním kontaktem s každým koněm. Věkový limit - od 12ti let.

Unipar - výroba svíček

Unipar - výroba svíček

Přijďte nahlédnout do tajů výroby svíček. Celoročně si můžete prohlédnout neobvyklou výrobu svíček, která probíhá s výkladem od lisování, přes zdobení až po nahlédnutí do naší galerie. Pro děti je ve výrobě připravená možnost vlastnoručního barvení svíček. Budete překvapeni designem a kvalitou, která celou výrobu doprovází.

KOVOZOO Staré Město

KOVOZOO Staré Město

Už máte plán, kam pojedete letos s Vašimi dětmi na školní výlet? Hledáte místo,  kde se děti zabaví a zábavnou formou něco naučí? Kde mohou vnímat doslova všemi smysly, na vše sáhnout a něco si vyzkoušet? Srdečně Vás zveme do KOVOZOO Staré Město u Uherského Hradiště. KOVOZOO se nachází v REC Group, tedy v recyklačním ekologickém centru, kde zpracováváme odpady a přesvědčíme Vás, že recyklace může být zábavou.

ŽIVÁ VODA - sladkovodní a botanická expozice

ŽIVÁ VODA - sladkovodní a botanická expozice

Nabízíme unikátní pohled do života v rybníce skrze prosklenný tunel v hloubce 3 metrů. Pozorujete typické druhy ryb moravského regionu s jejich vzájemnými vztahy. Uvidíte i tažné jesetery včetně vyzy velké, největší sladkovodní ryby světa. Ve venkovním areálu projdete mozaikou různých biotopů  s jejich charakteristickými druhy bylin a dřevin (lužní les, suchá stráň apod.) a poznáte léčivé rostliny všemi smysly.

1 2 3 4 ... 6 > >>