Kraj

Okres

Ubytování

Inter Hostel Liberec

Inter Hostel Liberec

Právě Vám nabízí INTER hostel Liberec levné ubytování v Liberci. INTER hostel Liberec poskytuje ubytování typu hostel. Hostel patří v současné době mezi rozšířené a populární typy ubytování zejména pro svou cenovou dostupnost. Levné ceny ubytování ovšem nemusí znamenat nižší kvalitu ubytování a poskytovaných služeb, hostel nabízí ubytování srovnatelné se zařízením typu rodinný hotel nebo penzion.

Ubytovna Košická Liberec

Ubytovna Košická Liberec

V blízkosti je Centrum Babylon, Aquapark Babylon, iQLANDIA s Planetáriem a další. Předností ubytovny je výhodná pozice v centru Liberce a dobrá dopravní obslužnost. Výhodnost našeho ubytování potvrzují stovky spokojených klientů. Přijďte si i vy vybrat jeden z našich pokojů. 

Ubytovna Zámeček Liberec

Ubytovna Zámeček Liberec

Ubytovna Zámeček nabízí levné ubytování v historické budově ve Vratislavicích nad Nisou. Předností ubytovny je především klidné prostředí lesoparku a dobrá dopravní obslužnost. Na zastávku se dostanete za 8 minut chůze, na nádraží ve Vratislavicích se dostanete za deset minut chůze. Dostupnost centra Liberce je cca 15 minut pomocí MHD. Samozřejmostí je parkování před ubytovnou zdarma.

Hostel ARENA

Hostel ARENA

Hostelová část nabízí ubytování ve čtyř až šesti lůžkových pokojích. Pokoje mají společné sociální zázemí (oddělené pro muže a pro ženy) a kuchyňku (bez kuchyňského vybavení) vždy pro pět pokojů na poschodí. Díky vysoké kapacitě ubytovny a širokému sportovnímu zázemí, které nabízí přilehlý areál Sport Parku Liberec, je Hotel ARENA*** ideálním místem pro Vaše sportovní soustředění a kempy.

HOTELOVÉ UBYTOVÁNÍ KOLEJE TUL

HOTELOVÉ UBYTOVÁNÍ KOLEJE TUL

Koleje Technické univerzity v Liberci jsou umístěny v klidné zóně města, v podhůří Jizerských hor. Ubytování nabízíme ve dvoulůžkových pokojích tzv. buňkového typu. Buňku tvoří dva až tři dvoulůžkové pokoje, kuchyňka a sociální zařízení.
Na pokojích jsou v omezené míře k dispozici vysouvací lůžka.
Ubytování je možné od 14:00 hodin, ukončení pobytu v den odjezdu do 10:00 hodin. Nepřetržitý provoz recepce. Dostupnost centra - MHD. Bezplatná Wi-Fi k dispozici na všech pokojích. Kuchyňky vybaveny lednicí a elektrickým vařičem, možnost bezplatného zapůjčení rychlovarných konvic a menších kusů nádobí.