Kraje

Označit vše

Školy v přírodě

Chatky Vodník Vimperk

Chatky Vodník Vimperk

Sportovní a rekreační areál Vodník nacházející se v krásném prostředí Šumavy pro vás připravil ubytování v třípokojových chatkách s vlastní kuchyňkou  (vybavenou nádobím pro 5 osob, lednicí, varnou konvicí a dvojvařičem, ohřívačem na teplou vodu) a vlastním WC. Sprchy jsou pro chatky společné cca 150 m od chatek. Parkování u chatek. V areálu je in-line dráha (1km) a sportovní  a dětské hřiště.

Dobrá chata Zadov

Dobrá chata Zadov

Rodinný hotel Dobrá chata, s původními názvy Chata pod javorem, Komsomol, Chata Svoboda a Měrkova chata, je již 90 let oblíbeným místem pro příjemnou celoroční rekreaci na Šumavě a je vůbec prvním, turisty obývaným sídlem v oblasti Zadov – Churáňov na Šumavě.

MEVPIS

MEVPIS

Kapacita je 36 lůžek. Všechny pokoje jsou vybavené vlastním sociálním zařízením (WC, sprchový kout) a WiFi připojením. Pro ubytované je rovněž k dispozici společenská místnost (vybavená TV, lednicí, mikrovlnou troubou, varnou konvicí) a infrasauna. MEVPIS zajišťuje pro různé věkové skupiny environmentální výukové programy mnoha forem a připravuje pro ně dlouhodobé environmentální projekty, školní environmentální projekty, exkurze, terénní programy, vycházky apod. 

Beskydská oáza

Beskydská oáza

BESKYDSKÁ OÁZA je nádherné místo ve Slezských Beskydech rozprostírající se na louce u lesa. Společnost vám tady bude dělat lesní zvěř a nezvyklý klid a ticho. Před budovou je velká louka, která je bezpečným místem pro hry a dovádění dětí.  Nabízíme ubytování v prostorných, prosluněných pokojích jedno-, dvou- a třílůžkových, s možností přistýlek, s vlastní koupelnou a toaletou. 

Kemp U Šerifa

Kemp U Šerifa

Kemp «U Šerifa» je perfektně umístěn na ostrůvku mezi dvěma rameny řeky Blanice u malebného města Protivín, známého též výrobou piva které zde má tradici již od 16. století a je vyhlášené nejen v Čechách, ale i po celém světě. Autokemp se nachází nedaleko jihočeského místa Písek a Hluboká nad Vltavou. Rozloha kempu je něco málo přes jeden hektar a je zde dostatek místa pro návštěvníky se stany. Kromě prostoru pro vlastní výbavu kemp nabízíme i komfortnější možnost ubytování: 15 bungalovů (chatek)  pro dvě až čtyři osoby.

1 2 3 4 > >>