Kraje

Označit vše

Školy v přírodě

Penzion Chalupa Pohádka

Penzion Chalupa Pohádka

Rodinný penzion Chalupa Pohádka se nachází na okraji malebné vesničky Jimramovské Pavlovice v CHKO Žďárské vrchy v přírodním parku Svratecká hornatina ve výšce 600 m.n.m. Stylové komfortně vybavené rodinné apartmány s celkovou kapacitou 33 lůžek, restaurace s barem, klavírem, krbem a kulečníkem. Vlajkovou lodí našeho penzionu je interaktivní dětská herna a bohaté animační programy pro děti. Travnatá zahrada a velké dětské hřiště s mnoha herními prvky a venkovním bazénem. 

Hospodářský dvůr Bohuslavice

Hospodářský dvůr Bohuslavice

V areálu Hospodářského dvora nabízíme také stylové ubytování. Celková kapacita činí 60 lůžek. Samozřejmostí je bohatá snídaně v ceně ubytování. Ubytovat se můžete ve dvou až pětilůžkových pokojích, jeden pokoj je jednolůžkový. Nedílnou součástí každého z nich je vlastní koupelna s wc. V areálu Hospodářského dvora pro vás máme nachystanou řadu zážitků, kde si vyberou určitě nejen školáci. Můžete využít projížďky kočárem, na koních, ale také se vyřádit na motokárách a dalších volnočasových aktivitách, které pro vás a rádi nachystáme přímo na míru, a to na základě vašich požadavků. Během návštěvy Hospodářského dvora si můžete prohlédnout např. hospodářská zvířata, různé druhy drůbeže, koně, kozy, lamy, jelena kavlazského, osly, ovce, pávy, exotické ptactvo, a jiné drobné zvířectvo.

EKOCENTRUM STANICE PAVLOV

EKOCENTRUM STANICE PAVLOV

Ubytování v ekocentru je vhodné pro malé skupiny s celkovou kapacitu 15 lůžek. Nabízíme Vám ubytování v prostorách ekocentra při Stanici Pavlov. Prostory jsou bezbariérově upraveny včetně sprch a wc. Součástí je malá kuchyňka, školící místnost s projektorem, venkovní posezení, tábořiště a dostatek prostoru na sportovní outdoorové aktivity. Nabízíme výukové programy pro mateřské školky, I. stupeň ZŠ a pro II. stupeň ZŠ.

Penzion Sykovec

Penzion Sykovec

Celková kapacita je 90 lůžek. Příjemné a cenově dostupné pobyty v přírodě pro školy i sportovní skupiny na Vysočině v malebné obci Tři Studně v CHKO Žďárské vrchy. Nádherné prostředí spojené s čistým ovzduším a výbornými službami je pro váš pobyt jako stvořené. Domácí prostředí vás překvapí. Patříme mezi lokality vyhovující kvalitou ovzduší pro konání ozdravných pobytů. Hlavní budova a sousedící apartmány jsou obklopeny převážně borovým lesoparkem o rozloze 22 000 m², který těsně přiléhá k rybníku Sykovec (cca 150 m). Rybník slouží v létě ke koupání i sportovnímu rybolovu.

Rekreační středisko TRNÁVKA

Rekreační středisko TRNÁVKA

Hotel má kapacitu 45 lůžek a chatky mají kapacitu 24 lůžek. Rekreační středisko TRNÁVKA poskytuje v hlavní budově ubytování hotelového typu a také ubytování ve vybavených okálech. Vybavení: vybavená tělocvična, sauna s ochlazovacím bazénem, 3 venkovní hřiště s umělým povrchem pro míčové hry, menší lanové centrum, trampolína

1 2 3 4 5 > >>