Kraje

Označit vše

Školy v přírodě

Rekreační středisko Stará Živohošť

Rekreační středisko Stará Živohošť

Kapacita našeho střediska je 450 lůžek v pokojích v budovách a chatkách. Ubytování v komplexech budov 63 pokojů, kapacita 191 osob (2-5 lůžkové pokoje,soc. zařízení, TV, lednice, lůžkoviny, ručníky). Ubytování ve 20 zateplených chatkách Pragovka, kapacita 60-80 osob (chatka: 4 lůžka, soc. zařízení, TV, lednice, vytápění klimatizací, lůžkoviny, ručníky). Zajišťujeme primárně ubytování a stravování. V případě požadavku na zajištění programu pro děti spolupracujeme s animační agenturou, na kterou vás můžeme nakontaktovat.

Podblanické ekocentrum ČSOP Vlašim

Podblanické ekocentrum ČSOP Vlašim

Kapacita je 22 osob. Sociální zařízení je na chodbě, 2 x 2 toalety a 2 x 1 sprcha. V ubytovně, která je umístěna ve dvoře Podblanického ekocentra, jsou v 1. patře k dispozici 3 pokoje, dva jsou po 10 lůžkách (lůžka nejsou oddělena), jeden pokoj je dvoulůžkový. V této ubytovně je možné využít spaní ve vlastním spacím pytli. V ceně za ubytování je započítáno vstupné do paraZOO, kam můžete neomezeně chodit v čase otevírací doby paraZOO. Ohniště je možno využít po zavírací době paraZOO (obv. po 18h). Nabízíme pobytové výukové programy pro školy.

IS CHKO Křivoklátsko

IS CHKO Křivoklátsko

Ubytování pro 25 osob v budově IS CHKO Křivoklátsko a pro 15 osob v domku čp. 284 - v areálu IS. Bezbariérový vstup. Nabízíme výukové programy pro školy.

Masarykův tábor Soběšín

Masarykův tábor Soběšín

Ubytování v našem rekreačním zařízení na Sázavě je rozčleněno do třech na sebe navazujících částí. V první části se nachází 16 jednopatrových chat Tereza, které mají sedm lůžek,  vlastní toaletu a koupelnu v přízemí čtyřlůžkový pokoj, koupelna, toaleta, předsíň, v patře dvou a jednolůžkový pokoj. V další části tábora jsou situovány dvoulůžkové a třílůžkové  chaty Linda. Obyvatelům těchto chat je k dispozici společné sociální zařízení (sprchy, toalety). V poslední části tábora najdeme sedm chat Hanka , každá s kapacitou šesti lůžek ve dvou pokojích (4 + 2). 

Rekreační středisko Šlovice

Rekreační středisko Šlovice

Kapacita rekreačního zařízení je 130 míst a naši klienti jistě ocení, že všichni rekreanti jsou ubytováni v jedné budově. Ve venkovní části areálu je našim klientům k dispozici venkovní bazén, beachové hřiště na plážový volejbal, travnaté hřiště na fotbal a hřiště s umělým povrchem (volejbal, tenis). Pro menší děti je připraveno mnoho prolézaček (houpačky, skluzavka, lanovka, pyramida, kolotoč) a dětský domeček s pískovištěm. Okolní lesy nabízejí mnoho příležitostí pro vycházky a různé hry. Učitelé mohou pro chvíle nerušeného odpočinku využít tři sauny.

1 2 3 > >>