Země

Zahraniční výlety

Martina Drašarová - průvodkyně - Drážďany

Martina Drašarová - průvodkyně - Drážďany

Dobrý den, jmenuji se Martina Drašarová, jsem držitelkou průkazu Průvodce cestovního ruchu II. stupně a ráda bych Vám nabídla své průvodcovské služby. Provázení se věnuji od roku 2003 (od SŠ) a nyní působím jako vysokoškolský pedagog a garant několika předmětů zaměřených na průvodcovskou činnost. Program Vaší procházky bude sestaven po dohodě s pedagogem dle časových možností a preferencí. Okruh bude přizpůsoben věku účastníků, aby byl dobře fyzicky zvládnutelný. Výklad bude přiblížen zábavnější formou (možnost zapojit kvízy, hry apod.) dle zapojení ZŠ, SŠ ev. VŠ. Během procházky se seznámíme s historií, s nejznámějšími památkami i přírodními krásami vybrané destinace. Není problém se domluvit i na jednodenních či vícedenních akcích v rámci ČR nebo Evropy. Domluvím se anglicky a španělsky.

Věra Stará - průvodkyně - Berlín

Věra Stará - průvodkyně - Berlín

Jmenuji se Věra Stará a ráda bych Vám nabídla své průvodcovské služby v Berlíně. Jsem licencovaný průvodce s českým národním průkazem průvodce. Ráda Vám vytvořím itinerář na základě vašich požadavků a zajistím vstupy pro školní či jiné kolektivy. Výklad přizpůsobým žákům dle věku. Nabízím také zajištění vhodného ubytování.

Olga Žáková - průvodkyně - Regensburg

Olga Žáková - průvodkyně - Regensburg

Jsem absolventkou Filosofické fakulty UK v Praze a ráda bych Vám nabídla své průvodcovské služby v Regensburgu. Ráda Vás provedu městem a ukážu Vám jeho nejvýznamnější symboly. Nabízím vytvoření itineráře dle Vašich požadavků. Výklad přizpůsobím věku žáků či studentů. Jsem držitelem českého národního průkazu průvodce. Zkušenosti s průvodcovskou činností mám již od roku 1990.

Milan Křenek - průvodce - Berlín

Milan Křenek - průvodce - Berlín

Provádím v Berlíně. Jsem ing elektrotechniky, docent pedagogiky, jeden z nejznámějších pražských malířů, znalec dějin umění / malířství a architektura /. Jsem schopen na základě telefonického rozhovoru s pedagogem naplánovat zajímavou trasu.

Milan Křenek - průvodce - Rothenburg

Milan Křenek - průvodce - Rothenburg

Provádím v Rothenburgu. Jsem ing elektrotechniky, docent pedagogiky, jeden z nejznámějších pražských malířů, znalec dějin umění / malířství a architektura /. Jsem schopen na základě telefonického rozhovoru s pedagogem naplánovat zajímavou trasu.

1 2 3 4 ... 6 > >>