Kraj

Okres

Doprava

VOJTILA TRANS s.r.o.

VOJTILA TRANS s.r.o.

Nabízíme zájezdovou dopravu pro školy, zájmová sdružení, sportovní oddíly.

Autobusová doprava Mgr. Jan Žváček - Olomouc

Autobusová doprava Mgr. Jan Žváček - Olomouc

Naše autobusová doprava Mgr. Jan Žváček sídlí v Olomouci a je zaměřena na pravidelnou, ale i na nepravidelnou přepravu osob  v tuzemsku i v zahraničí. Nabízíme rychlou a pohodlnou přepravu pro 1-50 osob nejen v tuzemsku, ale i v zahraničí. Zajišťujeme dopravu pro školy, sportovní kluby i individuální skupiny po celé Evropě a severní Africe.

Autobusová doprava Roletzky

Autobusová doprava Roletzky

Firma Roletzky s.r.o. působí od roku 1992 a navazuje na rodinné tradice v oboru přepravy osob. Zajišťujeme zájezdy po celé Evropě - lyžařské, vodácké, sportovní, školní, kulturní, poznávací i pobytové. Disponujeme autobusy s kapacitou 49 a 52 osob.

Olbus Service s.r.o.

Olbus Service s.r.o.

Společnost Olbus Service s.r.o. se zabývá tuzemskou i zahraniční přepravou osob. Jsme  dopravní společností z Olomouce. K dispozici máme minibusy a autobusy s kapacitou od 17 do 53 osob. Zajišťujeme dopravu: ŠKOLNÍ AKCE- ŠKOLY V PŘÍRODĚ, DIVADLA, EXKURZE.

Autobusy 21 s.r.o.

Autobusy 21 s.r.o.

Provozujeme zahraniční i tuzemskou zájezdovou autobusovou dopravu vlastními zájezdovými autobusy pro 49 cestujících, 59 cestujících a 73 cestujících a 2 řidiče. Máme dlouholeté zkušenosti z realizace autobusové dopravy pro pobytové, poznávací, cyklistické, lyžařské i tématické zájezdy. Celoročně zajišťujeme nepravidelnou přepravu do všech Evropských zemí, provozujeme rovněž pravidelnou sezónní autobusovou dopravu z ČR do Chorvatska, Dalmácie a dopravu osob v tuzemsku v rámci příjezdového cestovního ruchu a domácího cestovního ruchu. Obsluhujeme trasy s nástupy na severní a střední Moravě, po dohodě přistavujeme k nástupu po celé ČR. Školám a neziskovým organizacím poskytujeme slevy.

1 2 > >>