Kraj

Okres

Ubytování

Vojenská ubytovna Dobrovského

Vojenská ubytovna Dobrovského

Ubytovna se nachází městské části Královo Pole. V blízkosti se nachází několik restaurací, obchodů a barů, kino, divadlo, muzeum, sportovní centra. Centrum města cca 3 km, vlakové nádraží 4 km, autobusové nádraží 5 km. Pokoje jsou jednoduše, ale účelně zařízené starším vybavením, některé jsou vybaveny nábytkem novým. Buňky mají vlastní sociální zařízení. a kuchyňku. 

Vojenská ubytovna Brno

Vojenská ubytovna Brno

Ubytovna se nachází cca 3,5 km od centra města . V blízkosti se nachází několik nákupních středisek, restaurací a barů. Zastávka MHD je od budovy vzdálena cca 50 m, vlakové nádraží 2,5 km, autobusové nádraží 3 km. Ubytovna nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Každý pokoj má své sociální zařízení.

Kanovnický dům

Kanovnický dům

Ubytovací kapacita je 8 lůžek. Biskupství brněnské nabízí  ubytování v Brně na Petrově. Kanovnický dům se nachází v centru Brna, na adrese Petrov 6, vedle katedrály sv. Petra a Pavla.  Raně barokní mramorová deska vytesaná na domě již v roce 1650 připomíná, že právě odtud řídil velitel brněnské posádky Ludvík Raduit de Souches úspěšnou obranu města před Švédy. Jedno až třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Klidné a příjemné prostředí u katedrály sv. Petra a Pavla. V blízkosti zastávka MHD, vlakové i autobusové nádraží. 

Hotel Palacký Brno

Hotel Palacký Brno

Hotel Palacký Brno nabízí levné ubytování nedaleko centra Brna, s výbornou dostupností výstaviště BVV, dálnice Praha, Bratislava, rychlostní silnice Svitavy a Vídeň. Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových pokojích. Ubytovací kapacita je 60 lůžek bez možnosti přistýlky. Provozovatel hotelu je Vysoké učení technické v Brně. 

Koleje Vinařská

Koleje Vinařská

Ubytovací kapacita: 1109 lůžek. Každý 3lůžkový pokoj má na patře k dispozici vlastní vybavenou kuchyňku, samostatnou koupelnu a WC. 

1 2 3 > >>