Kraje

Označit vše

Témata

Označit vše

Výlety

Hana Lepková - průvodkyně - Brno

Hana Lepková - průvodkyně - Brno

Jsem certifikovaným průvodcem 2. stupně a ráda bych Vám nabídla své průvodcovské služby v Brně. Provedu Vás městem a ukážu Vám nejvýznamnější symboly Brna. Místo setkání je možné domluvit na vlakovém či autobusovém nádraží. Procházka trvá 2-3 hodiny. V případě zájmu Vám ráda vytvořím itinerář na míru dle Vašich požadavků.

Věra Stará - průvodkyně - Brno

Věra Stará - průvodkyně - Brno

Jmenuji se Věra Stará a ráda bych Vám nabídla své průvodcovské služby v Brně. Jsem licencovaný průvodce s českým národním průkazem průvodce. Druhé největší město České republiky se vyznačuje mnoha památkami. Společně si můžeme prohlédnout a pohovořit si o nejvýznamnějších památkách města jako je sídlo biskupa Katedrála svatých Petra a Pavla, nejstarší světská stavba města Stará radnice, Kapucínská hrobka, Zelný trh - jeden z nejstarších trhů, který vznikl ve 13. století, Náměstí Svobody, jemuž dominuje morový sloup a Dům pánů z Lipé. V Brně můžeme dále obdivovat památky jako jsou Bazilika Nanebevzetí Panny Marie, Mahenovo divadlo, Reduta, Kostel svatých Janů. Vysvětlím Vám symboliku sochy Jošta Lucemburského a brněnského orloje. Ráda Vám vytvořím itinerář na základě vašich požadavků a zajistím vstupy pro školní či jiné kolektivy. Výklad přizpůsobým žákům dle věku.

Michala Ondrušková - průvodkyně - Znojmo

Michala Ondrušková - průvodkyně - Znojmo

Jsem licencovaným průvodcem cestovního ruchu. Projděte se mnou cestami, kterými kráčela dávná knížata. Znojmo je město s bohatou historií a s dechberoucími výhledy. Pro dobrodružné povahy jsou k dispozici i vycházky na nedaleké vřesoviště či lesní vyhlídky. Mám praxi také jako průvodce školních zájezdů, delegát a trenér mládeže, takže mám s dětmi bohaté zkušenosti. Snažím se přizpůsobit výklad věku a situaci, přesto však tak, aby si děti z výletu odnesly nejen zážitky, ale i znalosti. Mohu také vytvořit itinerář na míru. Pomohu také vykomunikovat vstupy.

Věra Stará - průvodkyně - Slavkov

Věra Stará - průvodkyně - Slavkov

Jmenuji se Věra Stará a ráda bych Vám nabídla své průvodcovské služby ve Slavkově u Brna. Jsem licencovaný průvodce s českým národním průkazem průvodce. Ráda Vám vytvořím itinerář na základě vašich požadavků a zajistím vstupy pro školní či jiné kolektivy. Výklad přizpůsobým žákům dle věku.

Zdenka Finamore - průvodkyně - Brno

Zdenka Finamore - průvodkyně - Brno

Jsem licencovaný průvodce s českým národním průkazem průvodce II. stupně a ráda bych Vám nabídla své průvodcovské služby v Brně. Vytvořím Vám itinerář na míru dle Vašich požadavků, provedu Vás městem a ukážu Vám nejznámější charakteristické symboly Brna. Výklad přizpůsobím věku žáků či studentů.1 2 > >>