Kraje

Označit vše

Témata

Označit vše

Výlety

Zrcadlový labyrint Pavla Kožíška

Zrcadlový labyrint Pavla Kožíška

V zrcadlovém bludišti jste už možná někdy byli, ale v kouzelnickém bludišti určitě ne… Náš velký unikátní zrcadlový labyrint vás okouzlí a hlavně pobaví téměř 70 velkoplošnými zrcadly! Důmyslný labyrint nekonečných chodeb s nikam nevedoucími uličkami a slepými zákoutími je perfektní zážitek pro všechny bez rozdílu věku. V našem zrcadlovém bludišti máte navíc časově neomezenou možnost si opakovaně během návštěvy zrcadlový labyrint procházet. V síni smíchu vás veselá různě prohnutá zrcadla promění v trpaslíka s malinkýma nožičkama, hubeňourka s dlouhýma rukama nebo jinou komickou figurku. O originální legraci a zábavu zkrátka není nouze.

Divadlo kouzel Pavla Kožíška

Divadlo kouzel Pavla Kožíška

Naprosto originální a jedinečné divadlo, které v České republice nemá obdoby. Vedle pořadů pro děti, které se společně s kouzelníkem Pavlem Kožíškem na jevišti učí i čarovat, je pilotním představením divadla velkolepá show Magická esa. Strhující show s řadou originálních překvapení a nejúspěšnějších velkých „copperfieldovských iluzích". Jedná se o jediné představení svého druhu u nás a je určeno pro celou rodinu.

Rodný dům Antonína Dvořáka

Rodný dům Antonína Dvořáka

V jádru barokní stavba rodného domu světoznámého hudebního skladatele Antonína Dvořáka je dodnes významnou destinací pro milovníky hudby. Návštěvníkům zprostředkovává pohled do prostředí, které skladatele inspirovalo. Nic nenasvědčuje tomu, že se v tomto malém domě narodil světově uznávaný skladatel. Rodiče Dvořáka měli v domě č. 12 řeznictví a hostinec. Antonína Dvořáka (1841-1904) při komponování inspiroval jak vesnický život a zejména venkovské tancovačky, tak i nedaleká železniční trať, která spojovala Prahu a Lovosice.

Pony farma Zelené Údolí

Pony farma Zelené Údolí

Exkurze na Pony farmě Zelené údolí s jízdou na koních a ponících. Chtěli by jste se podrobněji seznámit s životem na naší pony farmě? Hledáte, kam se vydat na výlet s Vašimi žáky? Zavítejte k nám na Pony farmu Zelené údolí, kde můžete navštívit výběhy se zvířaty, zvířata si pohladit, nakrmit, svézt se na koni/poníkovi strávit čas v krásné přírodě přitom kousek od Prahy a dozvědět se zajímavé informace ze života farmy... Na naší farmě jsou k vidění : Pštros australský Emu (Emma), ovce Ouessantské - nejmenší plemeno ovce na světě, Přeštické černostrakaté prase (Tereza), pávi, různá plemena koní, poníků, chovné stádo minihorsů, exotické kachny, kočky (Aida, Shakira, Číro, Edgar), psi (Bodlák, Roxy, Kara, Tequila) a mnoho dalších...

Obora Žleby

Obora Žleby

Bílí jeleni, dravci, sovy, lesní zvěř a zvířata ze záchranné stanice. Poskytujeme i programy pro děti od MŠ až po střední školy (např. zaměřené na zvířata či myslivost). Nejčastější variantou je návštěva obory na dopolední program Výprava za bílým jelenem. Zabaví se při něm děti mateřských i základních škol. Děti uvidí zvířata z naprosté blízkosti. Uvidí mláďata, vyzkouší si lukostřelbu, vyfotí se s dravcem na ruce, jen u nás mohou spatřit bílé jeleny a velmi akční ukázku dravců, kdy létá několik velkých dravců ve vzduchu najednou.

1 2 3 4 ... 17 > >>