Hostel na zámku

Hostel na zámku

Levné ubytování pro nenáročné v příjemném prostředí odlehlého čtvrtého nádvoří zámku, jež je součástí historického jádra malebného jihočeského města Třeboně. K dispozici jsou dvou a třílůžkové pokoje. Společné WC, sprchy, kuchyň a společenská místnost jsou přístupné všem z chodby. Dostupné placené parkovací plochy v bezprostřední blízkosti historického centra, vč. parkoviště autobusů v ulici Novohradská.

Kapacita ubytovacího zařízení

65 lůžek

Ubytování

počet pokojů: 27
počet lůžek: 65
dvoulůžkové: 18
třílůžkové: 8
pětilůžkový: 1

Umístění sociálního zařízení

K dispozici jsou 3 koupelny s vícero sprchami. Na každém patře jsou společné pánské a dámské toalety. Rozložení odpovídá původnímu internátu střední školy.

Forma stravování

V 1. patře objektu je k dispozici společná rozměrná kuchyně. V areálu zámku je možné zajistit stravování také v zámecké kavárně Paolo Sarcelli (Zámek čp. 151), v Krčmě u Kellyho (Zámek čp. 110), Pizzerii Macondo (Zámek čp. 112), nebo v jídelně internátu SŠ (Zámek čp. 116). Město samotné disponuje celou řadou dalších restaurací, ale i veřejnou jídelnou v ulici Na Sadech.

Vybavení ubytovacího zařízení

Společenská místnost v 1. patře objektu, v sousedství vybavené společné kuchyně (k dispozici kamna, nádobí, příbory, rychlovarné konvice apod.), jídelní stoly a židle na chodbách. Každý pokoj disponuje miniledničkou a jídelním stolem se židlemi. V přízemí objektu je k dispozici úschovna jízdních kol. Město disponuje řadou atraktivit – přímé propojení s rybniční krajinou, expozice zámku, vč. edukačních programů, Dům přírody Třeboňska, Dům Štěpánka Netolického, městské divadlo J. K. Tyla s prohlídkami a kulturními akcemi, Zámecká lékárna (od dubna 2022), městské lázně Aurora s bazénem a aquaparkem pro veřejnost, pláže na hrázích rybníka Svět, krajinářské parky při zámku a Schwarzenberské hrobce, hrobka samotná, pivovar Regent s expozicí, Kotěrova vodárenská věž, radniční věž, klášter s kostelem aj.

Ceník

bude upřesněn v únoru 2022

Galerie