Penzion Šumavous

Penzion Šumavous

Kapacita penzionu je až 40 dětí. Součásti penzionu je zahrada s hracími prvky pro děti a kontaktní zvěřinec, kde si děti mohou zvířata krmit a mazlit se s nimi. Zastřešená venkovní terasa 210 m2, kde mohou mít děti program během nepříznivého počasí. Během pobytu jsme schopni pro děti připravit zážitkový program. Program je připraven ve spolupráci s pedagogy. V rámci programu vám můžeme zajistit výlet do zajímavého místa na Šumavě, jízdu na raftu, střelbu ze vzduchovek, jízdu na koni spaní pod širákem atd. Pro děti můžeme připravit odměnu (tričko, hrníček, kšiltovka atd). Dále vám můžeme nabídnout zdarma službu zdravotníka.

Tip na školu v přírodě

NA ZÁKLADĚ NAŠICH DLOUHOLETÝCH ZKUŠENOSTÍ A S VYSOCE KVALIFIKOVANÝM PEDAGOGICKÝM PERSONÁLEM, VÁM NABÍZÍME:


POBYT MATEŘSKÝCH ŠKOLEK V PŘÍRODĚ s programem, který využívá prvky z lesní, zážitkové a smyslové pedagogiky. Děti se po celou dobu pobytu pohybují v lese a plní různé úkoly vyplívající z připraveného programu. Nechceme, aby byly děti pouze převezeny o pár kilometrů do lesa z jedné budovy do druhé. Naším cílem je, aby trávily maximální čas v přírodě a přitom všemi smysly mohly vnímat energií a zákonitosti, které nabízí naše matka Země.

ADAPTAČNÍ POBYTY PRO ZÁKLADNÍ ŠKOLY se speciálním programem, na sebe navazujících programů a programových bloků s ucelenou dramaturgii, s využitím zážitkové a smyslové pedagogiky. Program je připraven ve spolupráci s třídním pedagogem. Zpravidla se jedná o jeden dopolední a jeden odpolední blok po 2,5 hodinách.