Penzion Karolína

Penzion Karolína

Penzion Karolína nabízí ideální prostory pro: společenské párty,oslavy životního jubilea v "Bílém salónku", svatební hostiny, semináře, pobyty dětí za účelem výletů a škol v přírodě. Na své si přijdou zejména milovníci sportu a turistiky a všichni ti, co mají rádi klidné prostředí domácího stylu a dobrou českou kuchyň.

Penzion Karolína se nachází v obci Kunčice pod Ondřejníkem, která leží 3,5 km východně od Frenštátu pod Radhoštěm, obklopena je ze všech stran horami: Stolová, Noříčí, Smrk, Lysá hora a Ondřejník.

Kapacita ubytovacího zařízení

Penzion nabízí kapacitu cca 60 lůžek, pokoje jsou dvou, tří a čtyřlůžkové, vybavení středního typu, možnost připojení wifi.

Stravování

Stravování je možno čerpat formou čtvrtpenze, polopenze či plné penze. Cena je součástí celkové ceny uvedené v ceníku. Jedná se o nekuřácké zařízení.

Sociální zařízení

Sociální zařízení včetně sprch je umístěno na chodbách, část pokojů je vybavena umývadly. Se sociálním zařízením jsou k dispozici dva pokoje a s kuchyňkou je jeden apartmán.

Vybavení

K dispozici jsou dvě společenské místnosti s Wi-fi a TV, z toho jedna se školní tabulí, dále je zde prostorná jídelna s venkovní terasou, v suterénu je pak možno navštívit vinárnu s reprodukovanou hudbou. Pro menší rodinné oslavy je vhodný bílý salónek.

Sport a volný čas

Hřiště na volejbal, tenis, nohejbal a basketbal, stolní tenis, trampolína, ruské kuželky, houpačky, malý venkovní bazén, možnost zapůjčení jízdních kol, lze dohodnout projížďky kočárem taženým koňmi.

Úschova sportovních potřeb

Na penzionu možnost úschovy koly, lyží a dalších sportovních potřeb.

Tipy na výlet

Možnosti výletu: Kunčice pod Ondřejníkem - jezdecký areál s možností projížďky na koních, paragliding, Čeladná - lyžařské vleky, golf, welness pobyty ve středisku LARA, Frenštát pod Radhoštěm - krytý bazén, aquapark, Pustevny - lyžařské vleky, Kopřivnice - muzeum autoveteránů a koňských povozů, Rožnov pod Radhoštěm - Valašský skanzén, krytý bazén.

Dostupnost

Vlaková i autobusová zastávka ve vzdálenosti cca 1 km, při příjezdu vlastním autobusem, možnost parkování autobusu v uzamykatelném areálu.

Máte facebook nebo twitter?

https://www.facebook.com/jaroslav.krpela

Ceník

pro školy: plná penze, nocleh na osobu a den
a) mateřské školy:              290,- Kč
b) základní školy I. stupeň: 320,- Kč
c) základní školy II. stupeň 350,- Kč
d) střední školy a učiliště:   390,- Kč
Ceny pro skupiny jsou na vyžádání dle termínu, počtu osob a požadovaných služeb, nabídka Vám bude stanovena na míru (orientační cena rekreací od 380,- Kč/os/den).

 

Věříme, že okolní hory a krásná příroda budou pro Vás nezapomenutelným zážitkem.