Penzion Chata VIKTORKA

Penzion Chata VIKTORKA

V našem rodinném penzionu rádi přivítáme hosty v každém věku a to i s domácími mazlíčky. Na všechny hosty čeká panenská příroda, kterou jsme obklopeni, panorama Sněžky a Studniční hory (Modrý a Obří důl a Krakonošova zahrádka) a všudypřítomná krása okolí. Nabízíme ubytování v Peci pod Sněžkou s výbornou domácí českou kuchyní, přátelským přístupem, domácí atmosférou a s výhledem na Sněžku. Naše poloha je přímo na sjezdovce Zahrádky.

Penzion Chata Viktorka se nachází v malebné krajině Krkonošského národního parku. Z chaty je to do centra Pece pod Sněžkou cca 2 km. Leží asi tak v polovině lyžařské sjezdovky "Zahrádky", která je součástí lyžařského areálu v Peci pod Sněžkou.

Horský rodinný penzion v Peci pod Sněžkou s výbornou domácí českou kuchyní, přátelským přístupem a domácí atmosférou, Chata Viktorka, má ideální polohu pro lyžování, snowboarding, cyklistiku, turistiku i relaxaci s výhledem na Sněžku. Rodiče a hlavně děti, určitě ocení dětský koutek a v letním období dětské hřiště, trampolínu a pískoviště, nebo vlastní chov ovcí. Na všechny hosty čeká panenská příroda, kterou jsme obklopeni. Je zde mnoho značených cest po okolí, včetně slavné Krkonošské magistrály, více se dozvíte v tipech na výlety.

Ubytování poskytujeme ve dvou, tří, čtyř, pěti a šesti lůžkových pokojích (klasické postele a palandy). Penzion má dvě kategorie ubytování STANDARD-pokoje s vlastní koupelnou a wc a ECONOMY-pokoje se společnou koupelnou a wc na patře. Chata nabízí celkem 48 lůžek. K dispozici pro hosty je společenská místnost-jídelna. Dále Vám je k dispozici Wi-Fi free, stolní fotbálek, TV-sat, nebo herní konzole PS3.

V zimní i letní sezóně je k dispozici horská restaurace s posezením včetně venkovní slunné terasy, odkud je krásný výhled na panorama Sněžky, Studniční hory a Obřího dolu

Naše restaurace nabízí hostům výběr jídel z české i mezinárodní kuchyně, kde všechny pokrmy jsou domácí výroby a to z vybraných surovin s důrazem na kvalitu produktu. Jelikož restaurace nabízí průřez spektrem současné oblíbenosti pokrmů, tak si u nás nebudete mít problém vybrat a zcela jistě se necháte zlákat na některé naše speciality.

Jako doplněk k jídlu Vám rádi doporučíme kvalitní dobré víno z Habánských sklepů, nebo sklenici dobře vychlazeného českého piva Pilsner Urquell a Radegast. Pro děti, abstinenty a řidiče nabízíme kromě standardních nealko nápojů, anglické limonády Fentimans všech příchutí a pro ty co mají rádi teplé nápoje, máme v nabídce kvalitní sypané čaje, luxusní belgickou horkou čokoládu Choc-o-lait a excelentní kávu CosmaiCaffé. Jako aperitiv, nebo pro posezení s přáteli či na zahřátí, máme široký sortiment alkoholických nápojů, kde si na své přijdou zejména vyznavači kvalitních víceletých rumů, znalci ovocných destilátů Fassbind a pro něžné pohlaví je tu obsáhlý výběr likérů od renomovaných výrobců.

Snažíme se jít cestou kvality, kterou doplníme naším odhodláním a srdcem tak, aby jste byli maximálně spokojeni.

Kapacita ubytovacího zařízení

Pokoj ECONOMY: pokoj je vybaven umyvadlem s teplou a studenou vodou, wc a sprchy jsou společné na patře.

Pokoj STANDARD: pokoj je vybaven koupelnou s wc.

Většina pokojů je situována s výhledem na Sněžku.

(Check-in je možný 16:00 - 20:00 a check-out je do 10:00).

CELÝ PENZION JE NEKUŘÁCKÝ.

Stravování

Snídaně jsou formou švédských stolů. Dle typu pobytu zajišťujeme pobyty jak s polopenzí, tak i s plnou penzí.  V zimním období je k dispozici po celý den otevřená restaurace, v letních měsících je otevřena pouze pro ubytované hosty a jen v podvečerních hodinách. Celá restaurace je NEKUŘÁCKÁ.

Kuchyňka

není možnost vlastního vaření.

Sociální zařízení

Dle typu pokoje.

Vybavení

Restaurace, bar, dětský koutek, Wi-Fi free v prostorách restaurace, společenská místnost, TV sat, stolní fotbal.

Sport a volný čas

V letním období je k dispozici hostů pískoviště, trampolína, dětké prolejzačky s houpačkami a mini lezeckou stěnou, skluzavka.

Úschova sportovních potřeb

Lyžárna je součástí objektu, v létě slouží k úschově kol.

Tipy na výlet

Pec pod Sněžkou je obklopena celou řadou hor a vrchů. Na severovýchodě leží Růžová hora (1300m), na severu řada tří nejvyšších hor Krkonoš – Sněžka (1602m), Studniční hora (1554m) a Luční hora (1547m). Na západě ohraničuje území města Zadní planina (1423m) a Liščí hora (1363m). Kruh je téměř uzavřen svahy Javoru (1014m), mezi nímž a Růžovou horou protéká řeka Úpa.

Výlety po nejbližším okolí Pece pod Sněžkou
» Obřím dolem na Sněžku
» Špindlerův Mlýn přes Výrovku a bufet Na Rozcestí
» Krakonošova zahrádka a Modrý důl (sněžnice)
» Úpské rašeliniště kolem Luční hory a Luční bouda
» Kozí hřbety za Studniční horou
» Velký a Malý stav (ledovcová jezírka)

•Okolní skiareály
» Malá Úpa - Pomezní boudy s běžeckými tratěmi
» Černá hora (Janské Lázně) a Černý důl
» Prkenný důl a běžecké tratě u Žacléře

•Trutnov, okresní město a centrum oblasti V Krkonoš
 » Dostatek supermarketů
 » Bazén, sauna, zimní stadion, tenisové kurty
» Kino, galerie a divadlo UFFO, muzeum

•Vzdálenější okolí
» Polské skicentrum Karpacz
» Dvůr Králové nad Labem se ZOO
» Barokní hospital Kuks a Braunův betlém
» Skalní město Adršpach a Broumovsko
» Rýchorský prales a Aichelburg v Horním Maršově

Dostupnost

Autem pouze v letních měsících až k penzionu.

Do centra Pece pod Sněžkou jezdí mnoho autobusových spojů.

Vlakem možné do Svobody nad Úpou a pak dále autobusem.

Máte facebook nebo twitter?

www.facebook.com/penzion.chata.viktorka

Ceník

Zimní sezona (od 1.listopadu do 30. dubna) ceny již od 490 Kč.

Letní sezona (od 30. dubna do 30. listopadu) ceny již od 350 Kč.


V ceně pobytu není zahrnut rekreační poplatek a poplatek z ubytovací kapacity ve výši 19 Kč os/noc, splatný při příjezdu.

 

Přijeďte se přesvědčit o tom, že gastronomie a ubytování lze dělat také na úrovni.