ČSAD Hodonín a.s.

ČSAD Hodonín a.s.

Nabízíme Vám spolehlivou, pohodlnou a bezpečnou přepravu cestujících po celé České republice autobusy CROSSWAY, SOR, KAROSA a po Evropě luxusními  autobusy VDL BOVA za příznivé ceny.

Jednodenní a vícedenní pobytové a poznávací zájezdy, eurovíkendy, lyžařské zájezdy, cyklozájezdy, přeprava na kulturní, sportovní, rodinné akce, výstavy, divadla, firemní a společenské akce, školní výlety jedno i více denní, transfery na letiště, okružní jízdy.
U všech zájezdů garantujeme včasné přistavení do výchozí zastávky, příjemné podmínky pro pohodlné cestování, profesionální řidiče s dlouholetými zkušenostmi a příjemným vystupováním, kteří dodržují zásadu „náš zákazník náš pán“.

Jaké jsou kapacity autobusů?

45 - 53 míst k sezení

Máte v autobusech bezpečnostní pásy?

ano u všech sedadel

Jaké máte vybavení v autobusech?

audio, DVD/TV, DVBT/TV, 2X LCD monitor, mikrofon, GPS navigace, GPS sledování vozidel, zadní kamera, WIFI připojení, 2x klimatizace, lednice, kávovar, ložnice pro řidiče, pásy na všech sedadlech, toaleta, vysoké prostorné sedačky s možností sklápění a bočního posunu, loketní opěrky, extra prostor mezi sedadly, stolečky, čtecí lampičky, síťky na časopisy, opěrky nohou, ofukovací dýzy, teplé a studené nápoje dle výběru, pečivo na přání zákazníka, denní tisk, zapůjčení tabletu 10“, zapůjčení fotoaparátu, vše na přání zákazníka.

Máte vlek na kola, vlek na lodě, bednu na lyže či jiné zařízení?

tažné zařízení, přepravní box na lyže, u dlouhodobé spolupráce zajistíme přívěsný vozík pro jízdní kola

S jakým časovým předstihem je nutné objednat dopravu?

celoročně 7 až 10 pracovních dnů

Ceník

Na základě vašich požadavků Vám rádi zdarma vypracujeme cenovou nabídku včetně všech poplatků spojených s přepravou, případně posoudíme Vámi požadovanou cenu za přepravu.  U delší spolupráce jsme připraveni o ceně jednat.

 

SAMOZŘEJMOSTÍ JE:

  • dodržování a znalost ES 561/2006, AETR, profesní školení řidičů,
  • ovládání navigace a trasy, stejnokroj, základní znalost cizího jazyka
  • čistota interiéru a exteriéru vozidel, výborný technický stav vozidel,  24-hodinový servis vozidel po celé EU, teplé a studené nápoje během přestávek neprodleně po zastavení vozidla
  • povinná registrace plátce obratové daně ve státech, které ji požadují
  • pomoc s uložením zavazadel
  • pojištění autobusů zákonné a havarijní
  • bezpečnost, pohodlí, jistota a spokojenost zákazníka jsou prioritou.