Kraje

Označit vše

Témata

Označit vše

Výlety

Skanzen - Muzeum lidových staveb v Kouřimi

Skanzen - Muzeum lidových staveb v Kouřimi

Navštivte Muzeum lidových staveb v Kouřimi a objevte unikátní atmosféru české vesnice 17. - 19. století. Během zážitkových programů pro školy nahlédněte do každodenního života našich předků, užijte si klid dob minulých během všedních dnů, nebo s námi prožijte lidové slavnosti a tradice v jejich autentické podobě v rámci národopisných pořadů.

Strašidelné bludiště Jihlava

Strašidelné bludiště Jihlava

Trvalá, vnitřní expozice strašidel, pohádkových a filmových postav, 3D koberec atd.
Přijďte se bavit, zažít něco nového

Divadlo kouzel Pavla Kožíška

Divadlo kouzel Pavla Kožíška

Naprosto originální a jedinečné divadlo, které u nás nemá obdoby.

Sklářské muzeum Kamenický Šenov

Sklářské muzeum Kamenický Šenov

Sklářské muzeum s expozicí rytého a broušeného skla od 17. století do současnosti - m.j.unikátní skleněná židle, exponáty z mezinárodních sympozií rytého skla, studentské práce z nejstarší sklářské školy světa aj. Doplňková expozice historických ověsových svítidel s tradicí výroby od roku 1724. Výstavy z historie a současnosti sklářské tvorby, výtvarné dílny, ukázky výroby, prodej skla a suvenýrů.

Centrum Eden

Centrum Eden

Vyrazte na Vysočinu do ráje. V Horácké vesnici poznáte život našich předků. V Panském dvoře se dozvíte, jak se vaří pivo, vyrábí mošt nebo bylinkové mýdlo, co všechno umí zvířata na statku anebo se stanete na chvíli kovářem a řezbářem. Svět živlů – to je Ekopavilon. A také tu je připravena jízdárna a obchůdek s produkty z naší farmy.

1 2 3 4 ... 21 > >>