Kraje

Označit vše

Témata

Označit vše

Výlety

Výroba vánočních ozdob Dvůr Králové nad Labem

Výroba vánočních ozdob Dvůr Králové nad Labem

Firma Vánoční ozdoby, DUV-družstvo je specializována výhradně na tradiční výrobu skleněných vánočních ozdob. Veškerá výroba je ruční práce – bez využití strojů. Ručně vyráběné skleněné vánoční výzdobě se věnujeme od roku 1931. Jsme součástí českých sklenářů, kteří zůstávají dodnes důležitou tradicí české kultury. V podnikové prodejně je možnost nákupu skleněného zboží ruční výroby.

Lanové centrum PROUD v Olomouci

Lanové centrum PROUD v Olomouci

Připravujeme školní výlety, adaptační programy, soutěže nebo vzdělávací programy pro mateřské školy, žáky 1. a 2. stupně ZŠ a studenty středních a vysokých škol. Připravuje programy na zemi i ve vzduchu.

Zrcadlový labyrint Pavla Kožíška

Zrcadlový labyrint Pavla Kožíška

V zrcadlovém bludišti jste už možná někdy byli, ale v kouzelnickém bludišti určitě ne… Náš velký unikátní zrcadlový labyrint vás okouzlí a hlavně pobaví téměř 70 velkoplošnými zrcadly! Důmyslný labyrint nekonečných chodeb s nikam nevedoucími uličkami a slepými zákoutími je perfektní zážitek pro všechny bez rozdílu věku. V našem zrcadlovém bludišti máte navíc časově neomezenou možnost si opakovaně během návštěvy zrcadlový labyrint procházet. V síni smíchu vás veselá různě prohnutá zrcadla promění v trpaslíka s malinkýma nožičkama, hubeňourka s dlouhýma rukama nebo jinou komickou figurku. O originální legraci a zábavu zkrátka není nouze.

Hotel zámek Berchtold

Hotel zámek Berchtold

Areál ***HOTEL zámek BERCHTOLD nabízí pro malé i velké návštěvníky několik možností, jak využít volný čas. Pro mateřské a základní školy organizujeme několik okruhů se zaměřením na přírodu, sport, historii a samozřejmě také české pohádky. V našem arálu naleznete mnoho zajímavých atrakcí jako jsou miniatury hradů a zámků, pohádkové postavičky Vítězslavy Klimtové, Peklo, Perníková chaloupka, dopravní a dětské hřiště, velkou trampolínu, minizoo, naučnou stezku kunickou přírodou a obecní muzeum Kunic.

Rafting Jizera

Rafting Jizera

Splouvání Jizery v rámci školních výletů provozujeme již od roku 1995 a zkušenosti s organizováním takovýchto výletů je dost. Jizera je velmi vhodná cvičná řeka se základní obtížností ZW a naše nabídka je vhodná pro 1. stupeň ZŠ pro děti od 3. ročníku. Nabídka není omezena jen pro ZŠ, ale i pro střední školy. Nabízíme splutí řeky Jizery buď pod vedením vodáckého instruktora, nebo i jako prostý pronájem raftů s vybavením.

1 2 3 4 ... 34 > >>