Podhradí u Ledče n. Sázavou

Podhradí u Ledče n. Sázavou

Máme svůj vlastní krytý bazén a vlastní kánoe pro sjíždění Sázavy, která střediskem protéká.

Objekt leží na břehu řeky Sázavy, přímo proti zastávce Posázavského pacifiku Chřenovice-Podhradí, která získala své jméno i podle zříceniny blízkého strážného hradu. Nostalgické jízdy s parní lokomotivou umožňují navštívit i odlehlejší místa a zároveň se pokochat krajinou při pohledu z okénka. Mezi zajímavé nabídky patří také možnost vydat se vláčkem proti proudu řeky a na našich vlastních gumových člunech, sjet nejkrásnější úsek Sázavy ze Stvořidel až do Tábora. Nedaleko ubytovacího střediska se nachází město Ledeč nad Sázavou s gotickým hradem ze 13. století. Historické centrum bylo vyhlášeno městskou památkovou zónou, k místním zajímavostem patří také barokní synagoga a židovský hřbitov. Areál nabízí zázemí pro sportovní aktivity: hřiště s umělou trávou, dva víceúčelové betonové kurty a krytý vyhřívaný bazén se saunou. K dispozici je rovněž kryté krbové posezení a ohniště.

Kapacita ubytovacího zařízení

Charakteristika ubytování: 7 třípokojových chat (v každé chatce: 2 pětilůžkové pokoje + 1 dvoulůžkový (celkem 12 osob), v každé chatě  sociální zařízení (2x WC, sprcha)
Kapacita: 84 míst

Stravování

Stravování: zajištěna plná penze, 5x denně strava včetně pitného režimu
Nekuřácké

Sociální zařízení

Na pokojích

Vybavení

Společenská místnost s Wi-fi, TV a DVD, jídelna, učebny.

Sport a volný čas

Hřiště s umělou trávou, dva víceúčelové betonové kurty, krytý vyhřívaný bazén, sauna, kryté krbové posezení, ohniště, zapůjčení gumových člunů.

Úschova sportovních potřeb

Kolárna

Tipy na výlet

Cíle v okolí: údolí řeky Sázavy, Chřenovický hrad, posázavský Pacifik, Ledeč nad Sázavou

Dostupnost

Na místo jezdí vlakové spoje.

Ceník

Od 270 do 320 Kč plná penze pro školy.