Kraj

Okres

Doprava

Jan Rosendorf Rosi bus

Jan Rosendorf Rosi bus

Autobusový dopravce v Lučany nad Nisou.

Autobusová doprava Služby města Špindlerův Mlýn

Autobusová doprava Služby města Špindlerův Mlýn

Provozujeme osobní autobusou dopravu, zejména městskou dopravu v rámci Špindlerova Mlýna, ale i dálkovou dopravu a zájezdy. Nabízíme invidividuální přepravu v okolí Špindlerova Mlýna a po ČR pro školní akce a výlety. Autobusy Irisbus C 956 Axer a Iveco Crossway LE 12M (EURO 6) jsou vybaveny bezpečnostními pásy.

Autobusová doprava Josef Chlup

Autobusová doprava Josef Chlup

Nabízíme autobusovou dopravu tuzemskou i zahraniční sedmi různými autobusy. V mezinárodní dopravě působíme od roku 1992. Mezinárodní autobusou dopravu poskytujeme autokary značek MAN, Volvo a Neoplan. Na vnitrostátních trasách nabízíme autobusou dopravu především pro školy. Autobus Mercedes Benz Travego 17RHD je vybaven pásy na všech sedačkách.Pragotour s.r.o.

Pragotour s.r.o.

Kvalitní autobusy, minibusy, mikrobusy všech velikostí, dobré ceny, velká flexibilita, spolehlivost, rychlá kalkulace ceny dopravy. Specializace na dopravu pro školy, sportovní kolektivy, firemní akce. Vážíme si svých klientů a uvědomujeme si, že jsme nedílnou součástí jimi pořádané akce a je tedy naprostou nutností, aby vše klaplo na 1 :-)

Leo Express - vlaková doprava

Leo Express - vlaková doprava

Naše vlaky se prohání po českých, slovenských a polských kolejích. Každá souprava se skládá z pěti nízkopodlažních vozů, mezi kterými můžete snadno procházet. Připojit na WiFi se můžete ve vlaku kdekoliv, stejně tak si u každého sedadla nabijete v zásuvce svá elektronická zařízení. Občerstvení si můžete zakoupit u naší ochotné obsluhy, ve vyšších třídách ho máte zdarma. Ve voze A najdete dětský oddíl pro malé cestovatele, na opačném konci luxusní, tichý, oddělený PREMIUM oddíl. Využít můžete také ECONOMY PLUS nebo BUSINESS třídu a během cesty pohodlně pracovat.

1 2 3 4 5 > >>