Renospond s.r.o.

Renospond s.r.o.

Celý hotelový komplex se nachází na úpatí Českomoravské vysočiny, která je jednou z ekologicky nejčistších oblastí České republiky. Tato lokalita je bohatá na kulturní památky a přírodní krásy - např. pískovcové útvary "Toulovcovy maštale". Areál hotelu je vhodný pro aktivní pobyty dětských kolektivů.

Kapacita ubytovacího zařízení

Ubytovací kapacita pro školy v přírodě je 150 osob ve dvou budovách, hotel /pokoje s vlastním sociálním zařízením/ a depandance hotelu /pokoje se společným sociálním zařízením na patře, vše nově rekonstruované/. K dispozici je i bezbarierový pokoj.

Stravování

5x denně strava - snídaně, dopolední svačinka, oběd, odpolední svačinka, večeře. V průběhu celého pobytu je pro děti zajištěn pitný režim po celý den. Vaříme i jídla bezlepková , vegetariánská, diety.

Kuchyňka

ne

Sociální zařízení

Většina pokojů v budově hotelu má vlastní sociální zařízení, v budově depandance hotelu je společné sociálníé zařízení na patře.

Vybavení

Společenská místnost, učebny, WIFI, TV, DVD, projektor, dětský koutek.

Sport a volný čas

Venkovní hřiště velké, malé dětské, přírodní koupaliště, stolní tenis venkovní, petangue, míče, zapůjčení společenských her, ruské kuželky.

Úschova sportovních potřeb

Kolárna

Tipy na výlet

Typy na výlet pěšky: pískovcové skály Toulovcovy maštale a pivnická rokle, zámek Nové Hrady, ochranná stanice a ekocentrum Pasíčka, rozhledny: Borůvka, Terezka, Toulovcova, Skalní obydlí. Typy na výlet autem/busem: zámek Slatiňany, hrad Košumberk, zámek Litomyšl, skanzen Veselý kopec.

Dostupnost

Dostupnost vlakem: Žďárec u Skutče/cca 12 km od hotelu/ nebo Borová u Poličky /cca 10 km od hotelu/, dostupnost busem Zderaz/cca 1 km od hotelu.
Dopravu od vlaku či busu na hotel po předchozí domluvě zajistíme.

Ceník

MŠ - od 270 Kč/den
I.stupeň - od 300 Kč/den
II.stupeň - od 310 Kč/den
9.třída - od 330 Kč/den
Studenti - od 350 Kč/den
Na deset platících dětí 1x doprovod zdarma.
Děti doprovodu platí 50% z ceny dětí.