Penzion Kolesa

Penzion Kolesa

Penzion je součásti  jezdeckého areálu v polabské nížině. Svůj  pobyt zde vyhledávají všechny věkové skupiny pro klidné a čisté prostředí. Výlety na kolách, procházky do přilehlých lesů a dobrou kuchyní.

Budovy penzionu jsou tvořeny do komplexu víceúčelového zařizení, ubytování, stravování, školící prostory, lovecký salonek, letní altán, a přilehlé stáje pro koně.

Kapacita ubytovacího zařízení

Kapacita ubytovacího zařízení je 40 lůžek, které jsou ve dvou budovách. Hlavní budova /17 lůžek, 6 pokojů, každý pokoj má své vlastní soc. zařízení /wc, sprchu/ televizi, na dvou pokojích lednice. Budova !B! kočárovna - v přízemí dva dvoulůžkové pokoje společné soc. zázemí. V patře  pravá strana , dva třílůžkové a jeden jednolůžkový pokoj ,/ společné soc. zařízení. Levá strana, tři třílůžkové pokoje, jeden dvoulůžkový pokoj, společné soc. zazemí/ sprcha, WC., možnost připojení Wi-Fi na chodbě lednice.

Stravování

Celodenní stravování. Vyhrazeny prostory nekuřácké a v podávání obědu se nekouří ve všech prostorách. Pro déle pobytové skupiny tvoříme jídelní lístek, dle přání hostů.

Vybavení

společenská místnost s Wi-Fi, TV, DVD

Sport a volný čas

fotbalové hřiště, za poplatek, kulečník za koruny, stolní tenis, bez poplatku, jízda na koni, za poplatek

Úschova sportovních potřeb

možnost úschovy sportovních potřeb

Tipy na výlet

Od našeho penzionu 10 km. Karlova koruna, Chlumec n. Cidlinou, 3km. Národní hřebčín Kladruby n.Labem, 10 km. Lázně Bohdaneč, Kostnice Kutná hora, 25 km. Pardubice Kunětická hora, Chaloupka perníků, možnost rybaření, vodní lyžování - písník Mělice. obora se spárkatou zvěří v Kolesách.

Dostupnost

Nejbližší vlakové spojení stanice Řečany nad Labem.

Máte video na youtube?

www.elektrovasury.cz

Ceník

Ceník služeb je uveden na stránkách elektrovasury, avšak pro skupiny dětí je upravován podle věku dětí  a početnosti podávání stravy.

 

Ke každému kdo chce navštívit naš penzion přistupujeme individuelně a vytváříme vzájemné podmínky, aby se hostům u nás líbilo a odjížděli domů spokojeni, odpočinuty a naplněny neopakovatelnými zážitky a zas se k nám vrátili.