Pracovní příležitosti

Průvodce školního zájezdu


Organizátorvýletu.cz je webový portál, který na jednom místě soustředí všechny potřebné kontakty a informace k plánování tuzemského a zahraničního školního výletu od A do Z.


Buďte tam, kde vás hledají


Usnadněte práci kantorům i rodičům a sami získejte výhodu. Dejte o sobě vědět a získejte díky našemu portálu Organizátorvýletu.cz klienty. Všechny potřebné informace a kontakty k organizování školního výletu učitelé a rodiče najdou od této chvíle na jednom místě.
Učitelé nemusejí dlouze hledat a trávit tak nad organizováním školního výletu svůj volný čas. Organizátorvýletu.cz jim ho ušetří soustředěním informací na jednom místě. Průvodcům v rámci výletů pak Organizátorvýletu.cz nabízí prezentaci na místě, které si oblíbí každý učitel organizující pro třídu školní výlet.


Kdo se může na portálu Organizátorvýletu.cz prezentovat?


•    průvodci s Českým národním průkazem průvodce,
•    studenti vyšších odborných škol nebo vysokých škol oboru Cestovní ruch s českým národním průkazem průvodce nebo studenti, kteří mají praktické zkušenosti s prací průvodce.

Průvodci mohou využít inzerce na portálu Organizátorvýletu.cz a být na místě, které připoutá pozornost jejich potencionálních klientů. Lidé totiž mají rádi informace na jednom místě.


Co vám Organizátorvýletu.cz nabídne?


Učitelé prostřednictvím portálu Organizátorvýletu.cz na vaší záložce najdou veškeré kontakty, jako telefon a email, informace o Vás a fotografii.


Ceník

Malá prezentace Velká prezentace
stručný popis (max. 500 znaků včetně mezer) podrobný popis (neomezený počet znaků)
telefon telefon
e-mail e-mail
1 fotografie fotogalerie (max. 10 fotografií)
ZDARMA 690 Kč/rok

 

Náš tým přesně ví, co učitelé hledají, když školní výlety zařizují. Organizátorvýletu.cz jim na jednom místě hledání usnadní. Vám nabídne být na tom správném místě; na místě, kde vás zahlédnou oči tisíců uživatelů z řad pedagogů.
 
Chcete být tam, kde vás hledají? Pište na veselka@organizatorvyletu.cz.