TEPfactor Slapy - Chotilsko

TEPfactor Slapy - Chotilsko

Jedinečné sportovně-zábavní centrum inspirované TV show pevnost Boyard. V TEPfactoru prověříte týmového ducha a zažijete netradiční zábavu při plnění různorodých úkolů. A o zábavu tu jde především!
Výlet si užijete s přáteli, rodinou, se školou nebo s kolegy z práce. 

 

V TEPfactoru zažijete to pravé dobrodružství, tajemno, zdolávání překážek a luštění šifer. Připraveno je pro Vás pětadvacet herních úkolů s pohyblivými překážky, kde v týmu dvou až pěti osob plníte čtyři kategorie úkolů zaměřených na fyzičku, trpělivost, přemýšlení a šikovnost. Vaším cílem je vyřešit dvacet úkolů z každé kategorie. Po jejich úspěšném zdolání získáte indicie, které vám pomohou otevřít čtyři bonusové komnaty. Na úspěšné hráče čeká truhlice s pokladem. Vše je řízeno elektronikou, na zdolání každé překážky máte časový limit. Úkoly můžete plnit v libovolném pořadí a s neomezeným počtem pokusů.
Jen v TEPfactoru máme léto po celý rok. Aktivita je tak vhodná za každého počasí. Kromě skvělé hry tu na Vás čeká zastřešená pláž s barem. Ideální pro odpočinek, piknik, nebo vlnění u jukeboxu při západu slunce. Chcete spojit zábavu s ubytováním? Nenechte si ujít nevšední zážitek v podobě přenocování ve stylových chatrčích na pláži Bora Bora. Občerstvit se během hry můžete v našem samoobslužném baru.
Na sebe si vezměte pohodlné sportovní oblečení a obuv. K dispozici jsou šatny a sprchy. Pohodlné parkování v oploceném areálu pro auta i autobusy je samozřejmostí.
Doporučujeme pro děti od 10 let. Mladší děti s doprovodem rodičů.

 

 

Pro jakou věkovou kategorii je Váš objekt vhodný? 

9 - 99 let

Jaká je provozní a otevírací doba?  

leden - prosinec, Po - Ne, 9:00 - 21 hod

Jaká je časová náročnost?   

3-4 hodiny

Je možné se u Vás stravovat?

Na místě je samoobslužný bar s drobným doplňkovým prodejem např. pizza, sandwiche, hermelín, moučníky, zmrzlina. Při objednávce předem zajišťujeme vlastní catering.

Je nutná rezervace?

Ano

 Je možné fotografovat, pořizovat video a audio záznam?  

Ano

Máte bezbariérový přístup?

Ne

  Jaké je vstupné?    

199,- / hodina / dítě do 15 let
299,- / hodina / osoba
speciální školní cenové balíčky

Má doprovod vstup zdarma?

Pedagogický doprovod má u nás hru zdarma:
• 1 x doprovod zdarma nad 25 dětí
• 2 x doprovod zdarma nad 26 – 50 dětí
• 3 x doprovod zdarma nad 51 dětí