Muzeum Smyslů

Muzeum Smyslů

Muzeum Smyslů je velmy interaktivní muzeum s víc než 50 exponátů ve 17 mistnosti které probudí vaše smysly a inspiruje. Je to zábavné a vzdělávací místo určeno pro školní a předškolni děti, studenti a dospělé.
Muzeum Smyslů je domovem zážitků, které probudí vaše smysly a inspirují vás k tomu, abyste objevovali více, a tedy i více cítili. Zažijte nepředstavitelné, vyzkoušejte si svět plný pocitů a neuvěřitelných optických iluzí a otestujte své smysly v tomto výjimečném muzeu ktery je jak zábavné tak vzdělávací, bláznivé tak i racionální muyeum.

MUZEUM SMYSLŮ je interaktivní muzeum, kde se můžete stát součástí expozice! Najdete tu více než 50 exponátů k prozkoumání, od nejrůznějších zkreslených místností přes úžasné instalace po obrázky s optickými iluzemi. Každý z těchto exponátů nabízí příležitost ke kladení otázek a poučení o našich smyslech a vnímání.
Váš pohled na věc se po návštěvě změní. Nasednete na horskou dráhu plnou naprosto odlišných dojmů a pocitů. Jste připraveni? Zkoumání neznámého vždycky vyžaduje trochu odvahy. Připustit, že se naučíme něco nového, vždycky vyžaduje trochu odvahy.
Ale nebojte se. Vzpomeňte si, že když jste byli malí, všechno bylo nové. Učili jste se pomocí zážitků a podívejte, kam jste se až dostali. Dovolte si prožít zážitek plný kouzelných a vzdělávacích okamžiků. Kdo ví, kam se budete chtít vydat po této návštěvě.
Skupina má v ceně prohlídku s průvodcem.

Pro jakou věkovou kategorii je Váš objekt vhodný?  

3-100

Jaká je provozní a otevírací doba?

Po-Ne 9.00-21.00 h

Jaká je časová náročnost?  

Prohlídka trvá 50 minut

Je možné se u Vás stravovat?

Ne

Je nutná rezervace?

Pro skupinovou návštěvu je nutná rezervace

Je možné fotografovat, pořizovat video a audio záznam?

Ano

Máte bezbariérový přístup?

Částečně

Máte facebook nebo twitter?

https://www.facebook.com/museumofsensesprague/

Jaké je vstupné?

Dospělí: 290 Kč
Děti (od 5 do 15 let): 170 Kč
Děti do 5 let: zdarma
Studenti/duhodce: 230 Kč
Rodina:690 Kč*
* 2 dospělí a 2 děti ve věku 5-15 let
Skupiny (vic než 10):
Dospělí:260 Kč
Děti (od 5 do 15 let):130 Kč
Děti do 5 let: 130 Kč
Studenti/duhodce: 180 Kč

Má doprovod vstup zdarma?

Doprovod má zdarma vstup (na každy 10 dětí doprovod má zdarma vstup)