Duhový Park

Duhový Park

Jsme dětský sportovně zážitkový areál o rozloze 55 tisíc m2. Fungujeme již čtvrtým rokem a nalézáme se v obci Třebovle 20minut od Prahy nedaleko města Kouřim ve středočeském kraji. V našem zábavním duhovém parku je pro Vás připraveno již desítky atrakcí a her pro děti i dospělé od 2 do 99let. Kromě jiného se u nás nachází také jedna z největších trampolín v ČR. Nově Vám tuto sezónu nabízíme například autodráhu se šlapadly Berg, Larp arénu kde si můžete vyzkoušet něco jako „paintball“ ale s luky a šípy.  Jízdu na mini segway a také jsme pro Vás vybudovali v Duhovém Parku relaxační zónu Lazy Bag a vodní prvky (zavlažovací zónu) která Vás i Vaše děti i ve velmi horkém počasí příjemně ochladí. V areálu najdete samozřejmě i občerstvení, free WiFi po celém areálu a mnoho dalšího vybavení. Většina atrakcí je dokonce krytá proti dešti takže se u nás nemusíte bát ani letních přeháněk . Po celou sezónu 2018 máme pro Vás také připraveno nespočet speciálních akcí a doprovodných programů.

V Duhovém parku jsou pro Vás NOVĚ připraveny nafukovací i pevné překážkové dráhy, střelecká aréna, zametač a obří koule ve stylu drtivé porážky a desítky netradičních, sportovních a herních disciplín, s různou obtížností pro všechny věkové kategorie dětí. Máme připravenou zábavu pro ty nejmenší prvňáčky až po téměř dospělé deváťáky. Rozvíjíme v dětech soutěživost a ukazujeme že pohyb na čerstvém vzduchu je lepší zábava než sedět u herní konzole,pc nebo na mobilu. Probouzíme v dětech týmového ducha a tím zlepšujeme společenské vztahy mezi dětmi. K tomu slouží několik desítek závodních a překážkových drah, na kterých se děcka povzbuzují a fandí svým kamarádům a přitom se nemohou dočkat, až si dráhu vyzkouší sami. Také myslíme na děti kteří nechtějí celý den trávit pohybem a připravili jsme pro ně např: obří skládačky, kuličkové dráhy a jiné (pasivní) aktivity. V celém parku vládne přátelská atmosféra a dobrá nálada, o kterou se starají naší vyškolení animátoři.Celý areál je bezpečný, tak se nemusíte čehokoliv bát. Je samozřejmě myšleno i na dospěláky, kteří u nás mají pohodlné zázemí. Duhový park je skvělou volbou pro Váš rodinný výlet. Díky naším bohatým zkušenostem jsme u nás měli již tisíce spokojených návštěvníku. Doufáme že i Vy budete patřit mezi ně. Těšíme se na Vás. :-)

 

Pro jakou věkovou kategorii je Váš objekt vhodný?

2-99

Jaká je provozní a otevírací doba?

červen So - Ne 10:00 - 17:30 h 
červenec - srpen  Út - Čt, So - Ne 10:00 - 17:30 h
Září So - Ne 10:00 - 17:30 h

 

Pro školy,školky, příměstské tábory a větší skupiny možné otevřít Duhový Park i mimo otevírací dobu po telefonické domluvě na tel +420 606 424 900.

Pořádáte termínované akce? 

1.6.2018 - Slavnostní zahájení sezóny 2018

Jaká je časová náročnost?

3 - 8h

Je možné se u Vás stravovat?

V areálu Duhového Parku se nachází nejen restaurace ale i několik stánků s rychlím občerstvením kde si můžete s Vašimi dětmi dát například párek v rohlíku, točenou limonádu, zmrzlinu, kávu, cukrovou vatu a mnoho dalšího.

Je nutná rezervace?

Ne

Je možné fotografovat, pořizovat video a audio záznam?

Ano

Máte bezbariérový přístup?

Ne

Máte video na youtube?

https://www.youtube.com/watch?v=VSpNDYB9aR8

Máte facebook nebo twitter?

https://www.facebook.com/duhovypark/


Jaké je vstupné?

Celodenní vstupné  195 Kč za osobu 
ZTP a senioři  90 Kč  
Děti do 2 let zdarma

  

 

 

Má doprovod vstup zdarma?

Ano, učitelé v případě návštěvy Duhového Parku se svojí třídou mají vstup a malé občerstvení zcela zdarma.