SportCentrum Klínovec

SportCentrum Klínovec

SportCentrum Klínovec nabízí vše pro uspořádání školy v přírodě! Ubytování, restaurace a spousta sportovních aktivit pod jednou střechou!

V našem penzionu nabízíme 2 typy ubytování pro školy či sportovní kluby přímo v srdci Krušných hor. V suterénu budovy se nachází ubytovna s malými, jednoduše zařízenými pokojíky, kompletně vybavenou kuchyňkou a společnými koupelnami a toaletami zvlášť pro dívky a chlapce. V prvním patře budovy se poté nachází standardní penzionové pokoje.

Kapacita ubytovacího zařízení

Suterén - 6 pokojů o celkové kapacitě 24 osob, v každém pokoji palandy, šatní skříň, židle, komoda. Koupelny se sprchami a toaletami zvlášť pro ženy a muže. K dispozici kompletně vybavená kuchyň vč. TV.
Penzion - 1. patro, 5 pokojů o celkové kapacitě 23 osob. Na každém pokoji vlastní soc. zařízení, TV, předsíň, šatní skříně, stolky, lampičky, židle, gauč.
Bezplatné Wifi připojení v celé budově.

Stravování

K budově také připadá restaurace s venkovní terasou. Kapacita restaurace cca 30 osob, terasa 20 osob. Celá budova vč. restaurace je nekuřácká. Snídaně formou bufetu, obědy a večeře kontinentální. Pitný režim zajištěn po celou dobu pobytu.

Kuchyňka

ano

Sociální zařízení

suterén - společné, zvlášť pro muže a ženy
penzion - na každém pokoji

Vybavení

Bezplatené Wifi připojení v celé budově. V penzionové části budovy na každém pokoji TV s českými i zahraničními programy. V suterénní části budovy TV pouze v kuchyňce.

Sport a volný čas

trampolína, lanové centrum, lukostřelba, bungee running, disc golf, koloběžky, horská kola, slack line, týmové lyže

Tipy na výlet

Horní Hrad, Hrad Hasištejn, Muzeum letecké bitvy nad Krušnohořím, Božídarské rašeliniště, Ježíškova cesta, rozhledna Klínovec, Blatenský vrch, Vlčí jámy a mnoho dalšího

Máte facebook nebo twitter?

https://www.facebook.com/sportklinovec

Máte video na youtube?

ne